Dodaj do ulubionych

Licea Warszawa - Biol - Chem - Mat

19.04.19, 13:47
W tym roku kończę 8 klasę, chciałabym kontynuować edukację na profilu biologiczno - chemiczno - matematycznym. Czy moglibyście Państwo podzielić się ze mną swoją opinią na temat liceów w Warszawie o tym właśnie profilu. Egzaminy, które pisałam w tym tygodniu poszły mi dosyć dobrze. Liczę na ok. 175 pkt. Licea do których na pewno będę kandydować to: Hoffmanowa, Batory, Poniatowski, Zamoyski, Kopernik, Kamiński, Jeziorański, Dąbrowski, Kołłątaj, Lelewel i Słowacki. Chciałabym poznać Państwa opinię na temat tych szkół. Czy ktoś jest absolwentem i mógłby coś opowiedzieć? Może zna ktoś inne licea, do których warto pójść na kierunek biol. - chem. - mat. Po szkole średniej marzę o nauce na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jakie szkoły mogą zapewnić dostanie się tam?
Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
  • naplero Re: Licea Warszawa - Biol - Chem - Mat 26.06.20, 22:48
   Witam wszystkich! Bardzo interesujący temat. Tak, jesteś odpowiedni na wydział fizyki i matematyki, potrzebujesz dużej wiedzy. Przez długi czas nie mogłem znaleźć nauczyciela córki, dopóki nie znalazłem buki.org.pl/ . A co myślisz? Dobór korepetytora jest absolutnie dostępny . Płacisz wybranemu korepetytorowi tylko za lekcje. Ponad 10 000 wykwalifikowanych korepetytorów ze 120 przedmiotów w 140 miejscowości z całej Polski są dostępne na stronie. Od tego czasu korzystam tylko z tej strony.
  • zoruszka Re: Licea Warszawa - Biol - Chem - Mat 30.06.20, 21:25
   Ja też się podpinam do zapytania :) niektóre szkoły z tej listy taktycznie odrzucam, bo nasłuchałam się historii i odpuszczam, pomimo że będę miała bardzo dobry wynik z egzaminu.
   Czy ktoś ma jakieś info o Jose Marti albo Lelewelu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka