Gość: ally
IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl
06.11.02, 15:58
JESTES DLA MNIE TAKA PIEKNA
CZY TEGO NIE WIDZISZ
JESTES WSZYSTKIM CZEGO OCZEKUJE
JESTES WSZYSTKIM CZEGO POTRZEBUJE
JESTES DLA MNIE TAKA PIEKNA
Piosenka przepiekna, mimo iz tekst jakze prosty...;)