16.07.07, 23:44
ten kraj mnie uwiódłsmile piszcie jeżeli byliście tam lub jeśli macie podobnie
jak ja w przyszłości tam pojechać. będę bardzo wdzięczna za informacje i
ciekawostki
Obserwuj wątek
    • kinky5 Re: Kuba 17.07.07, 01:13
      bylam i polecam:
      fabriklandia.blogspot.com/2006/09/cuba-libre.html
      • almahler Re: Kuba 31.07.07, 11:37
        fajne zdjecia,

        ale jesli dobrze sie orientuje, to to zdjecie nie bgylo zrobione obok ambasady
        USA (nie ma takowej), tylko obok placu antiimperialista (to ten z flagami
        partii).
        a zdjecie pana - widzialam tego pana na pocztowkach i w albumach. Rzeczywiscie
        slynny.
        Pozdrawiam
        niestety, nie bylam w varadero (podobno, najpiekniejsze plaze karaibow)
        Pozdrawiam
        ale blog fajnysmile
    • yogibaboo1 Re: Kuba 31.07.07, 20:29
      www.Cuba-Junky.com

      Masa praktycznych i istotnych informacji.

      Polecam.

      Yogi
      • squoo Re: Kuba 06.08.07, 23:20
        heh.. fakt, jedna z lepszych stron z info.
        ja jade w polowie wrzesnia. stricte foto wyprawa.
    • leonardito Re: Kuba 02.08.07, 21:44
      tutaj troche o Kubie :
      www.lcupryk.za.pl/cuban/cuba.htmsuerte
      • leonardito Re: Kuba 02.08.07, 21:45
        www.lcupryk.za.pl/cuban/cuba.htm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka