pierwszadama1 16.07.07, 23:44 ten kraj mnie uwiódł piszcie jeżeli byliście tam lub jeśli macie podobnie jak ja w przyszłości tam pojechać. będę bardzo wdzięczna za informacje i ciekawostki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kinky5 Re: Kuba 17.07.07, 01:13 bylam i polecam: fabriklandia.blogspot.com/2006/09/cuba-libre.html Odpowiedz Link
almahler Re: Kuba 31.07.07, 11:37 fajne zdjecia, ale jesli dobrze sie orientuje, to to zdjecie nie bgylo zrobione obok ambasady USA (nie ma takowej), tylko obok placu antiimperialista (to ten z flagami partii). a zdjecie pana - widzialam tego pana na pocztowkach i w albumach. Rzeczywiscie slynny. Pozdrawiam niestety, nie bylam w varadero (podobno, najpiekniejsze plaze karaibow) Pozdrawiam ale blog fajny Odpowiedz Link
yogibaboo1 Re: Kuba 31.07.07, 20:29 www.Cuba-Junky.com Masa praktycznych i istotnych informacji. Polecam. Yogi Odpowiedz Link
squoo Re: Kuba 06.08.07, 23:20 heh.. fakt, jedna z lepszych stron z info. ja jade w polowie wrzesnia. stricte foto wyprawa. Odpowiedz Link
leonardito Re: Kuba 02.08.07, 21:44 tutaj troche o Kubie : www.lcupryk.za.pl/cuban/cuba.htmsuerte Odpowiedz Link