12.01.13, 17:54
Jaka dobra dusza wytłumaczy mi jak drukować wzory z papavero. Jestem zalogowana, trzeba chyba wybrać jakieś opcje na drukarce ale nic z tego nie kumam. Wydrukowałam cały wykrój ale jak to zrobić żeby wydrukowały się kawałki wykroju żeby je skleić-NIE MAM POJĘCIA!!!
Ratunku!!!!
Obserwuj wątek
    • dominola0 Re: Papavero 12.01.13, 17:57
      ....aha.....i jeszcze jak wybrać rozmiar......:-(.....
    • wioletta-g Re: Papavero 12.01.13, 18:12
      Wybierasz rozmiar taki jaki ci potrzeba. Jak dla siebie to się mierzysz i sprawdzasz w tabelce . Podczas drukowania w opcjach drukarki ustawiasz "bez skalowania" lub "faktyczny rozmiar" zależy od drukarki. Drukujesz pierwszą stronę i sprawdzasz czy jest 5 na 5 cm. Później rozkładasz całość według kolumn i wierszy , nakładasz kratki na siebie i łączysz np taśmą klejącą. Powodzenia:)
      • dominola0 Re: Papavero 13.01.13, 14:11
        Ale gdzie ja mam wybrać ten rozmiar? gdzie i jak?
        • dominola0 Re: Papavero 13.01.13, 14:39
          Już wszystko jasne:-) mam wydrukowany wzór z drugiego kompa:-)
          Dziękuję za pomoc i darujcie nerwowe podejście ale tak to jest jak na coś się napalisz, a tu nic nie wychodzi:-)
          • eduszka22 Re: Papavero 16.01.13, 09:14
            Ja też tak miałam z pierwszym wydrukiem z Papavero. A ułożyć w całość to dopiero była sztuka :)
            Pozdrawiam i życzę samych szyciowych sukcesów :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka