09.10.06, 20:42
mam pytanie - mam nadzieję ,że to właściwe miejsce
potrzebuję mistrza do nauki patchworku najlepiej z okolic Łodzi
nie mam pojęcia jak do tego się zabrać i czy wogóle mam do tego rękę
Obserwuj wątek
    • dorfi123 Re: patchwork 10.10.06, 10:43
      14 i 15 października w Łodzi będzie I Festiwal Haftu, Koronki i Rękodzieła.
      Swoje stoisko będą miały "kołderki za jeden usmiech". Podejdź i zapytaj.
      Dziewczyny są bardzo sympatyczne i na pewno Ci pomogą. Tylko uprzedzam - jak
      zaczniesz to wsiąkniesz na całego :-))
      • sanja3 Re: patchwork 10.10.06, 10:55
        dzięki baaaardzo
        usiłowała się załapac na kursik na targach ale niestety brak miejsc
        masz racje poytam u kołderek
        • lajtmam Re: patchwork 12.10.06, 22:43
          Potwierdzam, to niebezpiecznie wciąga :)
          • kilona Re: patchwork 14.10.06, 01:22
            Czesc dziewczyny.
            ja tez szyje,ale quilty,to amerykanska nazwa paczworkow,odrobine sie roznia od
            tych europejskich,glownie wzorami .W internecie na amerykanskich stronach jest
            milion wzorow,porad,zdjec itp.takze zapraszam do serfowania po stronach np:
            quilt for bigginers, baby quilts free paterns,quilt free patterns itp itd.
            przykladowy adres quilting.about.com/od/index.htm
            powodzenia,w razie czego mozemy wymienic doswiadczenia itp.
            Milego szycia,
            kilona
    • kilona Re: patchwork 14.10.06, 02:10
      www.quiltbus.com/QuiltBlocks.htm
      allcrafts.net/quilting.htm
      ww5.bhg.com/bhg/category.jhtml?categoryid=/templatedata/bhg/category/data/Quilting.xml&ordersrc=yahoo6quilting_cgy
      itp itd.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka