24.01.10, 17:40
Może ktoś ma wolne miejsce w samochodzie prywatnym lub w przewozie kursującym na trasie z okolic Huty Katowice na ulicę składową w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach. (okolice nafto-bazy lub zakładu Metacontrol (chyba dobrze napisałm nazwę).Interesują mnie godziny dojazdu ok. 14 z minutami. Usługa oczywiście za opłatą. Proszę
o kontakt 999abc@gazeta.pl Bardzo mi zależy.
Obserwuj wątek
    • 999abc Re: Przewóz 04.02.10, 10:16
      No, cóż przykro mi!
    • bmwd Re: Przewóz 04.02.10, 21:54
      ten portal jest odwiedzany przez małą ilośc uzytkowników dlatego
      nikt nie odpisuje . proponuje znależć inny portal np, www.szybko.pl
      • zorka64 Re: Przewóz 05.02.10, 10:12
        Dzięki bardzo!
        • pani_inzynier Re: Przewóz 05.02.10, 16:28
          zobacz tu
          • pani_inzynier Re: Przewóz 05.02.10, 16:30
            www.jedziemyrazem.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka