Gość: kkk IP: *.epo.ericsson.se / 159.107.89.* 26.09.02, 08:42 Czy wiecie że Grodzisk ma swoją stronę w internecie !!! :-)) Co o niej sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grodziszczanin Re: www.grodzisk.pl IP: 217.153.25.* 30.09.02, 10:32 Ogolnie stronka Fajna poza malymi niedociągnięciami jest naprawde OK. Odpowiedz Link Zgłoś