Dodaj do ulubionych

PROSZĘ O POMOC

14.07.10, 22:40
CZY MA KTOŚ NAMIARY NA HURTOWNIKA KTÓRY SKUPUJE ODZIEZ UŻYWANĄ
POSKLEPOWĄ I MÓGŁBY SIĘ PODZIELIĆ TĄ WIADOMOŚCIĄ MAM MAŁY SKLEP I NIE
WSZYSTKO SIĘ SPRZEDA A JUŻ MI TROCHĘ ZALEGA A TOWAR JEST NAPRAWDĘ DOBRY
HANDLUJE CRM W WIĘKSZOŚCI
Obserwuj wątek
    • wandaikazik Re: PROSZĘ O POMOC 11.09.10, 20:22
      zaczęliśmy od niedawna i też mamy ten sam problem.Jak Pani to rozwiązała? Będę wdzięczna za odpowiedz
      • diana03 Re: PROSZĘ O POMOC 11.09.10, 23:00
        sa hurtownie skupujące posklepówkę,ale za góra 60 gr. :/
      • agaedek Re: PROSZĘ O POMOC 12.09.10, 13:23
        do wandaikazik witam niestety nie rozwiązałam tego problemu mile widziane wszelkie pomysły wiem o tych hurtowniach które kupują za grosze a potem robią z tego jeszcze niby crem i sprzedają za ciężką kase może wymiana towaru byłaby dobrym rozwiązaniem tylko z kim jak i gdzie mój tel 515 259 623

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka