Gość: Rawa2
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.07.11, 22:40
Witam. Mam Liveboxa 2.0, system XP. Router działa prawidłowo. Mój problem. to dostęp do "moich plików" po podłączeniu dysku zewnętrznego przez boczne USB (w tylnym dysk niewidoczny). Po wejściu na stronę logowania widzę swój dysk jako podpięty i widoczny w routerze. Natomiast jak klikam na dostęp do moich plików, wyskakuje komunikat - Nie można odnaleźć "file://192.168.1.1/LG....(tu moja nazwa dysku). Upewnij się, że ścieżka lub adres internetowy jest poprawny-.
Coś trzeba pogrzebać w ustawieniach Liveboxa, lub coś nie tak z moim XP?
O ile ktoś ma Liveboxa 2.0 to mam prośbę by sprawdził na swoim czy działa?