Gość: PAWEŁ IP: *.aster.pl / *.acn.pl 10.06.04, 14:57 Zmieniłem monitor i zdjecia (odbitki z fotojokera) są zupełnie inne niz na ekranie. Czy któs ma jakieś dobre rady? Link Zgłoś Obserwuj wątek
skynews Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI 10.06.04, 15:25 Wykalibrowac monitor i karte graficzna.Wybrac odpowiednie profile kolorow: .icm lub .icc oraz wartosc "gamma" - jasnosc srodtonow. Link Zgłoś
Gość: Artur Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI IP: *.sasknet.sk.ca 10.06.04, 17:02 Albo prosciej i latwiej: wez taki jeden swoj paskudny wydruk i trzymaj kolo monitora jednoczesnie wyswietlajac dany cyfrowy obraz. Nastepnie tak dopasuj pokretla monitora by obraz i wydruk wygladaly tak samo. Wtedy drukarka i monitor beda z soba zgrane. Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI IP: 80.50.221.* 15.06.04, 12:33 Czy widziales juz te paskudne "wydruki". Jezeli zdjecia byly robione dobrym aparatem jakosc odbitek jest lepsza od analogowych. I nie sa to wydruki tylko odbitki na papierze fotograficznym naswietlane laserem lub swiatlem naturalnym wywolywane normalnym procesem chemicznym Link Zgłoś