Dodaj do ulubionych

KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 10.06.04, 14:57
Zmieniłem monitor i zdjecia (odbitki z fotojokera) są zupełnie inne niz na
ekranie. Czy któs ma jakieś dobre rady?
Obserwuj wątek
    • skynews Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI 10.06.04, 15:25

      Wykalibrowac monitor i karte graficzna.Wybrac odpowiednie profile kolorow:
      .icm lub .icc oraz wartosc "gamma" - jasnosc srodtonow.
      • Gość: Artur Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI IP: *.sasknet.sk.ca 10.06.04, 17:02
        Albo prosciej i latwiej: wez taki jeden swoj paskudny wydruk i trzymaj kolo monitora jednoczesnie wyswietlajac dany cyfrowy obraz. Nastepnie tak dopasuj pokretla monitora by obraz i wydruk wygladaly tak samo. Wtedy drukarka i monitor beda z soba zgrane.
        • Gość: Pawel Re: KOLORY NA MONITORZE i ODBITKI IP: 80.50.221.* 15.06.04, 12:33
          Czy widziales juz te paskudne "wydruki". Jezeli zdjecia byly robione dobrym
          aparatem jakosc odbitek jest lepsza od analogowych. I nie sa to wydruki tylko
          odbitki na papierze fotograficznym naswietlane laserem lub swiatlem naturalnym
          wywolywane normalnym procesem chemicznym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka