Gość: olo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.08.13, 12:03
Zainstalowałem win 7 ultimate z wszystkimi uaktualnieniami. Pingi mam 3 razy większe niż na starym kompie z XP. Mam nowy komputer CPU G1610, system nowo zainstalowany. Ping np do Orange mam na starym 15 ms, a na nowym 50 ms. Różnica jest odczuwalna przy otwieraniu stron. Win 7 mam ustawiony na najwyższą wydajność, gadżety powyłączane, niektóre usługi próbowałem wyłączać, ale to nic nie dało. RAM mam na razie 2 GB, ale komp służy w zasadzie do netu. Sterowniki mam najnowsze ze strony producenta płyty. Instalowałem system od nowa i wszystko bez zmian, - pingi duże. Czy ktoś wie o co chodzi w tym win 7, czy Microsoft celowo to spartaczył ?