Dodaj do ulubionych

Internet przez satelitę

IP: 195.94.222.* 22.08.01, 08:26
Czy ktoś tego próbował by odbierać przez satelitę a wysyłać przez modem?
Ile taki sprzęt (?jaki sam nie wiem) może kosztować?>
Myślę ,że to będzie szybsze niż klasyczne łocze modemowe.
Czy można połączyć się inaczej jak przez TPSA?

Dzięki za zainteresowanie tematem,pozdrawiam

Andy
Obserwuj wątek
    • Gość: michas Re: Internet przez satelitę IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 21.09.01, 12:18
      inet przez satelite to totalne gowno w doslownym tego slowa znaczeniu
      spytasz sie dlaczego ?? popierwsze do dekodera podlacza sie bezposrednio linie
      telefoniczna, NIE mozna podlaczyc ZADNEGO modemu......
      po drugie nie mozna polaczyc dekodera z kompem, co zkolei skutecznie
      uniemozliwia sciaganie jakichkolwiek plikow.

      inet przez satelite ogranicza sie do przegladania www, ew. do wyslania email

      jezeli twoje potrzeby wzgledem inetu sa wieksze, to ODRADZAM

      ps. to jest tani chwyt reklamowy dla masy lamerskiej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka