Gość: Andy
IP: 195.94.222.*
22.08.01, 08:26
Czy ktoś tego próbował by odbierać przez satelitę a wysyłać przez modem?
Ile taki sprzęt (?jaki sam nie wiem) może kosztować?>
Myślę ,że to będzie szybsze niż klasyczne łocze modemowe.
Czy można połączyć się inaczej jak przez TPSA?
Dzięki za zainteresowanie tematem,pozdrawiam
Andy