Dodaj do ulubionych

netmeeting z win 2000

IP: *.pai.net.pl 04.04.02, 16:29
co zrobic zeby ten program dzialal poprawinie w tym systemie.
a moze wiecie skad sciagnac inny dobry to komunikacji audio-wideo
pzdr
Obserwuj wątek
    • stratoos Re: netmeeting z win 2000 05.04.02, 10:46
      > co zrobic zeby ten program dzialal poprawinie w tym systemie.
      > a moze wiecie skad sciagnac inny dobry to komunikacji audio-wideo

      NetMeeting dziala bardzo dobrze z w2k, sam uzywam go od kilku miesiecy (wersja
      3.01). Jedyny problem jaki spotkalem na poczatku to, gdy nizsza wersja NM
      (bodajze z win98) wywolywala moje IP. Wtedy nie mozna bylo ustanowic polaczenia.
      Jednak odwrotnie dziala, tzn. wyzsza wersja (3.01) wywoluje nizsza (2.x).

      Inny program jaki uzywalem tego rodzaju to Buddy Phone, jednak to jest typowy
      telefon (peer to peer) bez pozliwosc video,

      pzdr, stratoos
      • Gość: tom Re: netmeeting z win 2000 IP: *.pai.net.pl 05.04.02, 13:03
        skad mozna sciagnac jak skonfigurowac
        pzdr
        • stratoos Re: netmeeting z win 2000 05.04.02, 13:20
          > skad mozna sciagnac jak skonfigurowac

          NM jest w standartowej instalce w2k, jesli go nie masz to po prostu doinstaluj
          (panel sterowania, dodaj/usun programy).

          Przy pierwszym uruchomieniu automatycznie uruchomi sie kreator strojenia (czy jak
          sie tam to nazywa). Po kolei bedziesz ustawial glosnosc w sluchawkach i czulosc
          mikrofonu. Po skonczeniu masz juz gotowy do pracy program.

          popularne katalogi to ils.tpnet.pl i uls.tpnet.pl
          tam mozesz sie zalogowac i rozmawiac z ludzmi z tego katalogu lub po prostu wpisz
          IP rozmowcy i nacisnij na ikonke symbolizujaca telefon,

          ten program jest naprawde bardzo prosty w ustawieniach, tymbardziej w wersji
          polskiej gdy jest dostepny pelen help, sadze, ze kazdy powinien sobie dac z nim
          rade,

          pzdr, stratoos
    • Gość: A Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 06.04.02, 05:53
      czy netmeeting idzie podsluchac, to jest powazne pytanie
      • Gość: elfido Re: netmeeting z win 2000 IP: 168.143.113.* 06.04.02, 06:37
        Idzie - wiosna, to jest powazna odpowiedz na powazne
        pytanie.
        • Gość: A Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 06.04.02, 14:00
          moze jednak ktos odpowie, naprawde chce wiedziec
          • armstrong Re: netmeeting z win 2000 07.04.02, 22:06
            idzie...!
          • armstrong Re: netmeeting z win 2000 07.04.02, 22:07
            a jak idzie światłowodem, to nawet można... podejrzeć!!! :)
            • Gość: A: Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.02, 20:03
              PROSZE WIECEJ NAPISZ
              czyli rozmowa nie jest ze tak to okresle bezpieczna?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka