Gość: tom IP: *.pai.net.pl 04.04.02, 16:29 co zrobic zeby ten program dzialal poprawinie w tym systemie. a moze wiecie skad sciagnac inny dobry to komunikacji audio-wideo pzdr Link Zgłoś Obserwuj wątek
stratoos Re: netmeeting z win 2000 05.04.02, 10:46 > co zrobic zeby ten program dzialal poprawinie w tym systemie. > a moze wiecie skad sciagnac inny dobry to komunikacji audio-wideo NetMeeting dziala bardzo dobrze z w2k, sam uzywam go od kilku miesiecy (wersja 3.01). Jedyny problem jaki spotkalem na poczatku to, gdy nizsza wersja NM (bodajze z win98) wywolywala moje IP. Wtedy nie mozna bylo ustanowic polaczenia. Jednak odwrotnie dziala, tzn. wyzsza wersja (3.01) wywoluje nizsza (2.x). Inny program jaki uzywalem tego rodzaju to Buddy Phone, jednak to jest typowy telefon (peer to peer) bez pozliwosc video, pzdr, stratoos Link Zgłoś
Gość: tom Re: netmeeting z win 2000 IP: *.pai.net.pl 05.04.02, 13:03 skad mozna sciagnac jak skonfigurowac pzdr Link Zgłoś
stratoos Re: netmeeting z win 2000 05.04.02, 13:20 > skad mozna sciagnac jak skonfigurowac NM jest w standartowej instalce w2k, jesli go nie masz to po prostu doinstaluj (panel sterowania, dodaj/usun programy). Przy pierwszym uruchomieniu automatycznie uruchomi sie kreator strojenia (czy jak sie tam to nazywa). Po kolei bedziesz ustawial glosnosc w sluchawkach i czulosc mikrofonu. Po skonczeniu masz juz gotowy do pracy program. popularne katalogi to ils.tpnet.pl i uls.tpnet.pl tam mozesz sie zalogowac i rozmawiac z ludzmi z tego katalogu lub po prostu wpisz IP rozmowcy i nacisnij na ikonke symbolizujaca telefon, ten program jest naprawde bardzo prosty w ustawieniach, tymbardziej w wersji polskiej gdy jest dostepny pelen help, sadze, ze kazdy powinien sobie dac z nim rade, pzdr, stratoos Link Zgłoś
Gość: A Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 06.04.02, 05:53 czy netmeeting idzie podsluchac, to jest powazne pytanie Link Zgłoś
Gość: elfido Re: netmeeting z win 2000 IP: 168.143.113.* 06.04.02, 06:37 Idzie - wiosna, to jest powazna odpowiedz na powazne pytanie. Link Zgłoś
Gość: A Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 06.04.02, 14:00 moze jednak ktos odpowie, naprawde chce wiedziec Link Zgłoś
armstrong Re: netmeeting z win 2000 07.04.02, 22:07 a jak idzie światłowodem, to nawet można... podejrzeć!!! :) Link Zgłoś
Gość: A: Re: netmeeting z win 2000 IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.02, 20:03 PROSZE WIECEJ NAPISZ czyli rozmowa nie jest ze tak to okresle bezpieczna? Link Zgłoś