Dodaj do ulubionych

Głupi Telegram

12.05.22, 00:01
Miałem na starym kompie Telegrama.
Chciałem go uruchomić na nowym. Podczas logowania aplikacja żąda zeskanowania kodu QR. Ponieważ otwieram aplikację na komputerze to kodu QR nie zeskanuję, więc piszę, że chcę się zalogować używając kodu SMS. Wpisuję numer telefonu by wysłała SMS, a ona mnie informuje, że kod został wysłany na starą instancję Telegrama.
No cóż, odpaliłem staruszka, uruchamiam Telegrama, a małpa płacze, że to stara wersja, żeby wgrać nową.
Wgrałem nową i mam ten sam problem, proszę zeskanować kod QR, albo podać kod wysłany na poprzednią instancję Telegrama.
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Głupi Telegram 12.05.22, 01:04
      tapatik napisał:

To może zeskanuj ten QR code za pomocą printscreenu, zrób obrazek z kodem,
      zdekoduj kod z obrazka (są strony z dekoderami) a przypuszczalnie uzyskasz adres URL,
      na którym należy potwierdzić pierwsze logowanie.

Zaznaczam, że na temat Telegramu nie posiadam żadnej wiedzy i tylko spekuluję.
      • tapatik Re: Głupi Telegram 12.05.22, 18:13
        Niestety dostałem link, który otwiera Telegrama z tym samym komunikatem.
        Wygląda na to, że jedyną opcją jest instalacja Telegrama na telefonie bądź tablecie.
        Pytanie, czy taka aplikacja jest bezpieczna. Bądź co bądź twórcy mieszkają w Petersburgu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka