Gość: asior
IP: *.icpnet.pl
20.11.04, 23:19
Witam!
Męczy mnie taki stwór co powoduje co pewien czas auto naciśnięcie sie
przycisku przy touchpanelu. Wkurza mnie to bo gdy coś pisze to czasem
przeskakuje mi w inne miejsce tam gdzie akurat jest kursor.Mks vir go usuwa
ale on dalej sie ładuje i ładuje.Nawet gdy usune go już z folderu cookie on
zawsze powraca
POMÓŻCIE!