Dodaj do ulubionych

Problem z napedem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 12:14
Witam kuypilem sobie gre na dvd ale ja nie mam dvd tylko zwykly cd=rom i mam
pytanie jak moge zrobic zeby mogl odczytac gre i ja zainstalowac gra chodzi
bez plyty . slyszalem ze virtual cd robi tak ale ja nie wiem jak sie ten
program obsluguje wiec czy moglbyscie mi pomoc PROSZE WAS
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: Problem z napedem IP: 195.117.23.* 04.12.04, 12:23
      jedyne co mozesz to porzyczyć od znajomego DVD ewentualnie
      do niego z dyskiem
      innego rozwiazania nie ma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka