pawelsalo
07.12.04, 10:06
Mam Barracude 80 GB Sata i jak przegrywam z partzcji na inna to mieli dwa
lata...standardowe sterowniki do płyty SATA nie chca sie wgrac bo pisze "no
device" czyli nie znajduje urządzenia...a dysk działą choidz tylko wolno nie
jak SATA!!!Help