Dodaj do ulubionych

Problemy z dyskiem SATA

07.12.04, 10:06
Mam Barracude 80 GB Sata i jak przegrywam z partzcji na inna to mieli dwa
lata...standardowe sterowniki do płyty SATA nie chca sie wgrac bo pisze "no
device" czyli nie znajduje urządzenia...a dysk działą choidz tylko wolno nie
jak SATA!!!Help
Obserwuj wątek
    • Gość: galilleo Re: Problemy z dyskiem SATA IP: *.west.biz.rr.com 08.12.04, 17:54
      pawelsalo napisał:

      > Problemy z dyskiem SATA

      Nie masz problemu, zle instalujesz.

      > Mam Barracude 80 GB Sata i jak przegrywam z partzcji na inna to mieli dwa
      > lata...standardowe sterowniki do płyty SATA nie chca sie wgrac bo pisze "no
      > device" czyli nie znajduje urządzenia...a dysk działą choidz tylko wolno nie
      > jak SATA!!!Help


      Musisz zainstalowac DRIVERS do SATA podczas (przed) zainstalowaniem
      Windows.

      Z CD z SATA wpierw robisz FLOPPY z DRIVERS SATA i wciskasz F6
      aby je zainstalowac. Jak masz wiecej doswiadczenia mozesz instalowac
      z CD.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka