Gość: wrecked IP: *.crowley.pl 29.12.04, 12:41 czesc. jak wyeksportowac konta email, ak aby po formacie je spowrotem zaimportowac? chdzi o opere, dzieki. Link Zgłoś Obserwuj wątek
yasny Re: opera i poczta 29.12.04, 12:47 Menu Pomoc > O Operze Tam masz dział "Ścieżki dostępu". Link Zgłoś
Gość: irkm Re: opera i poczta IP: *.toya.net.pl 29.12.04, 16:33 Documents and settings-Opera-katalog mail pzreniesc do nowej Opery. Link Zgłoś
mariuszr_77 Re: opera i poczta 29.12.04, 17:50 hmm, moje trzyma w katalogu z operą w program files. Najlepiej wpisać w pasek adresu opera:about i sprawdzić ścieżki gdie co jest, tak jak np. poniżej: Preferences C:\Program Files\Opera8\profile\opera6.ini Saved windows C:\Program Files\Opera8\profile\sessions\opera.win Bookmarks C:\Program Files\Opera8\profile\opera6.adr Opera directory C:\Program Files\Opera8\profile Cache C:\Program Files\Opera8\profile\cache4 Mail directory C:\Program Files\Opera8\Mail Help documents help.opera.com/Windows/8.00/en Plug-in path C:\Program Files\Opera8\Program\Plugins Link Zgłoś