20.03.05, 21:17
nie wiem jak kopiować płyty dvd na nero czy ktoś ma linki gdzie można znależć
pomoc w tym z góry dziekuje
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka