Gość: Patryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 19:27 Witam mam PES 4 i chce zagrac z kumplem przez neta. Moze ktos wie i wytlumaczy laikowi?- Link Zgłoś Obserwuj wątek