Dodaj do ulubionych

Pomocy nie wiem jak to zrobić.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 18:40
Jeśli na forum odpowiadam komuś i chce podać dany link jak mam go wpisać?
Obserwuj wątek
    • Gość: weldon Re: Pomocy nie wiem jak to zrobić. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 18:49
      Hm. Przejrzeć FAQ?

      No dobra, sam przejrzę:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=18030669&a=18030804
      pzdr
    • Gość: lilka Dzięki weldon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 19:13

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka