Gość: lilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 18:40 Jeśli na forum odpowiadam komuś i chce podać dany link jak mam go wpisać? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: weldon Re: Pomocy nie wiem jak to zrobić. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 18:49 Hm. Przejrzeć FAQ? No dobra, sam przejrzę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=18030669&a=18030804 pzdr Link Zgłoś