Dodaj do ulubionych

ati2dvag -. blue screen

24.03.06, 09:49
od jakiegos czasu wylacza mi sie czasem komp (bluescreen) z tym komunikatem.
chodzi o moja karte grafiki ATI PCI-Express 256MB.
Nie gram wcale a karta nagrzewa sie niesamowicie
Wentylator jest dobry i pracuje chyba wlasciwie.

Nie wiem czy musze kupowac nowa karte czy tylko wentylator
Reinstalowalem sterowniki i system (2x) ale ciagle to samo.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka