Gość: ani@
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.03.06, 15:27
-Na komputerze mam 3 foldery z muzyka (POP, BLUES, DISCO) posegregowane w
oddzielnych folderach. Jak moge to zgrac na plyte zachowujac moj podzial i
nie mieszajac zawartosci.
-Jak to bedzie w tedy gralo?