IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 15:27
-Na komputerze mam 3 foldery z muzyka (POP, BLUES, DISCO) posegregowane w
oddzielnych folderach. Jak moge to zgrac na plyte zachowujac moj podzial i
nie mieszajac zawartosci.
-Jak to bedzie w tedy gralo?
Obserwuj wątek
    • Gość: a.s.s. Re: Muzyczka IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.06, 15:43
      Sproboj wgrac te 3 foldery(z zawartoscia) na CD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka