Gość: masolady
IP: *.telpol.net.pl
29.03.06, 10:10
Od niedawna mam dziwny problem z drukarką. Jeżeli chce cos wydrukowac to
pokazuje mi sie komunikat: brak połączenia. Nie wypinałam kabla, nie jest on
uszkodzony. Nic nie ruszałam a wczesniej nie mialam zadnych problemów.
Najdziwniejsze jest to ze skaner działa (to urzadzenie wielofunkcyjne
Lexmark). Ale gdy włanczam drukarke ona zaczyna drukowac strone do czyszczenia
dysz. Drukuje na okrągło. Włożyłam kiedyś 40 starych kartek i wydrukowała
wszystkie i nadal chciala drukowac. Ciagle świeci sie lampka stan.
Odinstalowalam ja i nic. Wirusów nie ma ani nic w tym stylu. Więc co jest nie
tak? Co mam zrobic zeby moc drukowac? Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje.