Dodaj do ulubionych

Problem z drukarką

IP: *.telpol.net.pl 29.03.06, 10:10
Od niedawna mam dziwny problem z drukarką. Jeżeli chce cos wydrukowac to
pokazuje mi sie komunikat: brak połączenia. Nie wypinałam kabla, nie jest on
uszkodzony. Nic nie ruszałam a wczesniej nie mialam zadnych problemów.
Najdziwniejsze jest to ze skaner działa (to urzadzenie wielofunkcyjne
Lexmark). Ale gdy włanczam drukarke ona zaczyna drukowac strone do czyszczenia
dysz. Drukuje na okrągło. Włożyłam kiedyś 40 starych kartek i wydrukowała
wszystkie i nadal chciala drukowac. Ciagle świeci sie lampka stan.
Odinstalowalam ja i nic. Wirusów nie ma ani nic w tym stylu. Więc co jest nie
tak? Co mam zrobic zeby moc drukowac? Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje.
Obserwuj wątek
    • jap_1 Re: Problem z drukarką 29.03.06, 10:59
      Drukuje tę stronę do czyszczenia dysz i wtedy, jak odłączysz od komputera. Chyba
      do serwisu ... Jest jeszcze gwarancja?
      • Gość: masolady Re: Problem z drukarką IP: *.telpol.net.pl 29.03.06, 14:03
        No wlasnie ze gwarancji juz nie ma. Drukuje nawet jak jest odlaczona od komputera:(
        • Gość: masolady Re: Problem z drukarką IP: *.telpol.net.pl 05.04.06, 14:49
          Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?? Proszę o pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka