Gość: adi_c1 IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.06.06, 12:57 Jaką nagrywarke dvd wybrać aby starcyzła tak na 2-3lata, zależy mi na prędkości odczytu/zapisu jak i b. dobrej korekcji błędów. Wydać mogę do 250zł. Link Zgłoś Obserwuj wątek
gluby Re: Nagrywarka DVD 30.06.06, 14:46 ja bym polecal benq. nie plecam raczej liteona poniewaz ostatnio na ta firme wiele ludzi mialo klopoty z nagrywaniem a lg tez nie bo mi syzbko padl.... Link Zgłoś
Gość: P Re: Nagrywarka DVD IP: 80.54.27.* 30.06.06, 20:37 A mi LG nagrywa plytki od 1,5 roku , a wczesniej Benq padla... Link Zgłoś