Dodaj do ulubionych

Nagrywarka DVD

IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.06.06, 12:57
Jaką nagrywarke dvd wybrać aby starcyzła tak na 2-3lata, zależy mi na
prędkości odczytu/zapisu jak i b. dobrej korekcji błędów. Wydać mogę do 250zł.
Obserwuj wątek
    • gluby Re: Nagrywarka DVD 30.06.06, 14:46
      ja bym polecal benq. nie plecam raczej liteona poniewaz ostatnio na ta firme
      wiele ludzi mialo klopoty z nagrywaniem a lg tez nie bo mi syzbko padl....
      • Gość: P Re: Nagrywarka DVD IP: 80.54.27.* 30.06.06, 20:37
        A mi LG nagrywa plytki od 1,5 roku , a wczesniej Benq padla...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka