Dodaj do ulubionych

wiatraczek

IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.07.06, 12:19
witam poszukuje taniego i bdb wiatraczka do kompa. (nie chce wodnego)
jaki doradzacie kupic ?? Mam procka Athlon 1800+
512 ram
i gf fx5700 256
Obserwuj wątek
    • Gość: DrAgU Re: wiatraczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 19:22
      Rozumiem ze chodzi ci o "wiatraczek" na procesor, wiec polecam ci "ARCTIC
      COOLING COPPER SILENT 2 TC Rev 2". Bardzo ciche, w miare tanie i przede
      wszystkim skuteczne chłodzenie.
      Tu masz taki na allegro znalazlem:

      www.allegro.pl/item114845191_arctic_cooling_copper_silent_2_tc_rev_2_cz_temp.html
      • Gość: werty Re: wiatraczek IP: *.31.radom.pilicka.pl 10.07.06, 19:57
        Mam dokładnie takie chłodzenie i potwierdzam: jest ciche a temp. procesora w porównaniu z poprzednim (oryginalnym AMD) spadła, choć nie drastycznie, wymieniłem również zasilacz i wentylator wydmuchujący (również Arctic) i teraz muszę coś zrobić z grafiką i HDD, gdyż tylko je słychać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka