karolcia56 16.09.06, 22:15 czy ktos z was ma zainstalowane gadu gadu na linuxie?bo ja nie moge ciagnac.czy gj jest tylko na wina?a jesli tak czy mozna cos zrobic zeby chodzil na linxie?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
saksalainen Na Linuxa jest kadu 16.09.06, 22:39 www.kadu.net/wiki/index.php/Strona_główna Lepsze od oryginalnego gg, bo stabilniejsze (np. konferencje na kilka osób działaja na kadu bez problemu, oryginalne gg sie wiesza). No i mozna sobie skórke, ikonki itd. wg własnego gustu dobrac. Link Zgłoś
tymon99 Re: czy dziala wam gg na linuxie?? 18.09.06, 00:14 oryginalny PROGRAM gg jest tylko dla windows. z USŁUGI gg można korzystać przy pomocy różnych programów - kadu (patrz post saskalainena) jest szczególnie godny polecenia.. Link Zgłoś