Dodaj do ulubionych

czy dziala wam gg na linuxie??

16.09.06, 22:15
czy ktos z was ma zainstalowane gadu gadu na linuxie?bo ja nie moge
ciagnac.czy gj jest tylko na wina?a jesli tak czy mozna cos zrobic zeby
chodzil na linxie??
Obserwuj wątek
    • saksalainen Na Linuxa jest kadu 16.09.06, 22:39
      www.kadu.net/wiki/index.php/Strona_główna
      Lepsze od oryginalnego gg, bo stabilniejsze (np. konferencje na kilka osób działaja na kadu bez problemu, oryginalne gg sie wiesza). No i mozna sobie skórke, ikonki itd. wg własnego gustu dobrac.
    • tymon99 Re: czy dziala wam gg na linuxie?? 18.09.06, 00:14
      oryginalny PROGRAM gg jest tylko dla windows. z USŁUGI gg można korzystać przy
      pomocy różnych programów - kadu (patrz post saskalainena) jest szczególnie godny
      polecenia..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka