szkolenialin 28.09.06, 16:19 Witam Jeśli ktos z Państwa byłby zainteresowany szkoleniami z zakresu Linux-a służę pomocą.Pracuję w firmie, która organizuje tego typu szkolenia. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
karolcia56 Re: Szkolenia z Linux-a 28.09.06, 18:25 prosze o szczegoly,czy taki kurs dla osob przywatnych jest platny?? Link Zgłoś
hydroxyzine Re: Szkolenia z Linux-a 28.09.06, 19:58 Może niepotrzebnie się odzywam i powiększam wątek, którego w ogóle nie powinno być (ewidentnie spam), ale zapytam, bo mnie zżera ciekawość. Karolcia, z jakiej racji kurs miałby być za darmo? Link Zgłoś
deree Re: Szkolenia z Linux-a 29.09.06, 08:47 Szybkie pytanie: Jak może kto nauczyć mnie czegoś o Linuksie, skoro nawet nie wie jak napisać słowo Linux (w różnych przypadkach)? Link Zgłoś
szkolenialin Re: Szkolenia z Linux-a 29.09.06, 08:43 Witaj, Tak, takie szkolenie jest płatne.Szklenia są na różnych stopniach zaawansowania.Podaj e- mail, prześlę szczegóły. Pozdrawiam Link Zgłoś