Dodaj do ulubionych

Szkolenia z Linux-a

28.09.06, 16:19
Witam

Jeśli ktos z Państwa byłby zainteresowany szkoleniami z zakresu Linux-a
służę pomocą.Pracuję w firmie, która organizuje tego typu szkolenia.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • karolcia56 Re: Szkolenia z Linux-a 28.09.06, 18:25
      prosze o szczegoly,czy taki kurs dla osob przywatnych jest platny??
      • hydroxyzine Re: Szkolenia z Linux-a 28.09.06, 19:58
        Może niepotrzebnie się odzywam i powiększam wątek, którego w ogóle nie powinno być (ewidentnie spam), ale zapytam, bo mnie zżera ciekawość. Karolcia, z jakiej racji kurs miałby być za darmo?
        • deree Re: Szkolenia z Linux-a 29.09.06, 08:47
          Szybkie pytanie: Jak może kto nauczyć mnie czegoś o Linuksie, skoro nawet nie wie jak napisać słowo Linux (w różnych przypadkach)?
      • szkolenialin Re: Szkolenia z Linux-a 29.09.06, 08:43
        Witaj,

        Tak, takie szkolenie jest płatne.Szklenia są na różnych stopniach
        zaawansowania.Podaj e- mail, prześlę szczegóły.

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka