bartmen
21.10.06, 19:22
Mam dwa problemy.
Pierwszy mam z Dyskiem Twardym. Otóż na jednym z nich o pojemności 5 GB
ciągle mi ubywa wolne miejsce. Dzieje się to tak do około 150 MB po czym
wyskakuje komunikat ze jest za mało miejsca na dysku C. Po chwili pojemność
ta wzrasta do 800 MB, po czym znowu spada. Dzieje się to już od ponad
miesiąca, ale dopiero teraz zaczęło mnie to wkurzać. Myślałem że to może
jakiś wirus, ale trzykrotne skanowanie kompa(Kasperskym) niedało rezultatów.
Defragmentacja dysku też nic niedała. Chciałbym bardzo uniknąć robienia
formata kompa dlatego pytam się czy jest na to jakiś sposób?
Drugi problem jest z HUBem, którego dopiero co go kupiłem. Otóż mam do niego
podłączone tylko dwa narzędzia- klawiature oraz drukarkę. Za każdym razem jak
włączam kompa nie działa mi klawiatura. Musze odłączać drukarkę żęby zaczeła
mi działać, po czym podłączam ponownie drukarke i wszystko działa jak należy.
Zauważyłem też że odczasu kiedy kupiłem sobie Huba komp mi się wolniej włącza.
Co więc w tym wypadku robić?