Gość: Robakkkkkkkkk
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.01.07, 00:40
Hej jestem posiadaczem karty radeon x1650xt i mam problem... nie wiem jak to
jest w innych grach ale grajac w hitmana3, po jakims czasie zawiesza sie,
ekran robi sie czarny i spowrotem wraca.... wyskakuje wtedy tabelka z vpu
recorver.. slyszalem ze jak to sie wylaczy to gra nie bedzie wracac tylko
komp sie zawiesi i ten recorver niby jest odpowiedzialny za to by sie nie
zawiesil tylko zresetowal grafike... mozna to jakos naprawic? szukalem nowych
sterownikow do tej karty ale nigdzie nie znalazlem... co radzicie? pozdrawiam!