Gość: Alalala
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.02.08, 15:28
Witajcie
Moj laptop ma klawisz skrotu. Wciska sie przycisk Fn i np. F4 pod
ktorym jest internet. Ostatnio zainstalowalam jakies oprogramowanie
do google (wraz z progr. mozilla - normalnie uzywam Explorera) i
pozniej odinstalowalam i teraz ten przycisk nie dziala (taki do
outlooka i wszystkie inne dzialaja). Nie wiem czy ma to zwiazek ale
o co moze chodzic?