Dodaj do ulubionych

P....E PIWKO !!!!!!!!!!

01.09.03, 13:46
Ja juz kiedyś pytałam na podforum internet (dziś tez pytam) i nie doczekałam
się odpowiedzi :(((
Niech mi ktoś powie, co to za ścierwo i dlaczego się wszędzie wpieprza!!!???
Czy to cholerstwo nie jest karalne????
Pół biedy, jak wchrzania się na jakąś tam stronę, której szukam dla
rozrywki, ale teraz ładuje mi sie zamiast banku!!!
POMOCY - co z tym g...nem zrobić?!!!



Obserwuj wątek
    • Gość: gałgan Co takiego ? IP: *.proxy.aol.com 01.09.03, 13:55
      Pamiętam jak pytalaś, ale za cholere niemogę zrozumieć o
      co Ci chodzi. Napisz więcej, to moze Co ktoś pomoże....
      • beata_ Re: Co takiego ? 01.09.03, 14:01
        Juz piszę.
        Wchodzę na jakąś stronę - wpisuję adres, albo wchodzę w link i zamiast
        szukanej strony wchrzania się strona www.piwko.pl - wścieklizny można dostać!
        To się dzieje co jakiś czas, ale dziś doprowadziło mnie do furii - nie mogę
        wejść na stronę naku pekao - piwko "przejmuje połączenie"...
        Tak jak inną stronę mogę sobie niekiedy odpuścić i spróbować za jakiś czas,
        tak z bankiem nie bardzo mogę czekać - mam przelew do zrobienia terminowy.
        • strzaly_znikad Re: Co takiego ? 01.09.03, 14:14
          Wyczyść w przeglądarce:
          pliki cookie, zawarość off-line i historię.
          • beata_ Re: Co takiego ? 01.09.03, 14:27
            strzaly_znikad napisał:

            > Wyczyść w przeglądarce:
            > pliki cookie, zawarość off-line i historię.

            Pewien jesteś, że pomoże?
            Dalej nie wyjaśnia to sprawy mechanizmu tego cholernego piwka - drazni mnie to
            niewymownie...
            • Gość: strzaly znikad Re: Co takiego ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.03, 14:33
              beata_ napisała:

              > Pewien jesteś, że pomoże?
              > Dalej nie wyjaśnia to sprawy mechanizmu tego cholernego
              piwka - drazni mnie to
              > niewymownie...
              >
              >

              nie wiem czy pomoże - ale nie zaszkodzi - spróbuj, jak
              nie pomoże to pomyślimy
              • beata_ Re: Co takiego ? 01.09.03, 16:23
                Gość portalu: strzaly znikad napisał(a):

                > nie wiem czy pomoże - ale nie zaszkodzi - spróbuj, jak
                > nie pomoże to pomyślimy

                Nie wiem, czy pomogło - na razie weszłam do banku...
                Dzięki
                • Gość: mint Re: Co takiego ? IP: *.proxy.aol.com 01.09.03, 17:38
                  Musisz użyć programu ad-aware 6 i uaktualnić go.

                  ftp://ftp.pclab.pl/uzytki/Ad-aware6181.exe
                  • beata_ Re: Co takiego ? 01.09.03, 23:25
                    Mam aktualny i używam na bieżąco
    • yamaneko Re: P....E PIWKO !!!!!!!!!! 02.09.03, 12:48
      Jeśli czyszczenie historii, cookies i cache nie pomoże to sprawdź czy się
      jakieś badziestwo nie zamontowało - [narzędzia/opcje
      internetowe/ustawienia/przeglądaj obiekty] zobacz czy tam jakiejsik kontroli z
      tym związanej nie ma, jeśli jest, to kliknij go prawym myszowym i daj [usuń]
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka