Gość: taherba
IP: *.zdnet.com.pl
03.06.08, 15:55
Polega on na tym, że przy uruchomieniu w/w przeglądarki system przełacz sie w
rozdzielczość taką jaka jest w trybie awaryjnym. Natomiast pod IE jest
wszystko ok.
Działaja filmy, gry itp. Nie pomaga deinstalacja firefoxa i ponowna instalacja.
Jak to naprawić?? Ma ktoś pomysł??