Dodaj do ulubionych

Firefox robi błąd

IP: *.zdnet.com.pl 03.06.08, 15:55
Polega on na tym, że przy uruchomieniu w/w przeglądarki system przełacz sie w
rozdzielczość taką jaka jest w trybie awaryjnym. Natomiast pod IE jest
wszystko ok.
Działaja filmy, gry itp. Nie pomaga deinstalacja firefoxa i ponowna instalacja.
Jak to naprawić?? Ma ktoś pomysł??
Obserwuj wątek
    • blekot Re: Firefox robi błąd 05.06.08, 16:19
      1. odinstaluj program
      2. usuń profil pomoc.firefox.pl/1.0/profile.html
      3. zainstaluj program

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka