Gość: aga
IP: *.as.kn.pl
26.06.08, 22:57
Kupiłam laptopa, po włączeniu zaczęła się automtycznie instalacja. Poprosił o
podanie użytkownika (wpisałam swoje imie) i wpisanie hasła. Wszystko 'ruszył',
wybrałam język, czas, zaakceptował licencje. Następnie znowu poprosił o
podanie hasła, wpisałam to, które wybrałam wcześniej, jednak jest komunikat,
że hasło jest nieprawidłowe. Nie ma opcji, że się pomyliłam. Próbowałam
kilkakrotnie jednak bez skutku. Co mogę zrobić? Czy można cofnąć wszystko i od
nowa wybrać hasło i użytkownika? Jak?
Pomóżcie mi proszę.