Dodaj do ulubionych

problem z instalacją laptopa

IP: *.as.kn.pl 26.06.08, 22:57
Kupiłam laptopa, po włączeniu zaczęła się automtycznie instalacja. Poprosił o
podanie użytkownika (wpisałam swoje imie) i wpisanie hasła. Wszystko 'ruszył',
wybrałam język, czas, zaakceptował licencje. Następnie znowu poprosił o
podanie hasła, wpisałam to, które wybrałam wcześniej, jednak jest komunikat,
że hasło jest nieprawidłowe. Nie ma opcji, że się pomyliłam. Próbowałam
kilkakrotnie jednak bez skutku. Co mogę zrobić? Czy można cofnąć wszystko i od
nowa wybrać hasło i użytkownika? Jak?
Pomóżcie mi proszę.
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: problem z instalacją laptopa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.08, 10:50
      1. wpisując hasło wyłącz (albo włącz) CapsLock ;))

      2. na panelu logowania 2 razy kliknij Alt-Ctrl+Del. Pojawi się nowe
      okienko logowania. WPisz login Administrator i to hasło, co je
      założyłaś w trakcie instalacji. Jeśli sie zalogujesz, to: Panel
      sterowania->Konta użytkowników i tam usuń dotychczasowe hasło dla
      użytkownika z Twoim imieniem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka