Dodaj do ulubionych

Nagrywarka DVD

12.11.08, 23:42
"Dogrywałem" na płytę DVD+R zdjęcia(2 zdjęcia o małej objętości).Na
płycie było już sporo zdjęć,ale jeszcze ok. połowa płyty była
pusta.Coś się zrobiło z nagrywarką lub płytą ponieważ pracowała i
pracowała i nie mogła skończyć nagrania.Zirytowany przerwałem
nagranie.Teraz niestety efekt jest taki,że płyty tej nie mogę w
ogóle otworzyć,no i chyba utraciłem poprzednio zapisane zdjęcia(po
włożeniu do napędu bardzo długo kręci a następnie gdy w końcu
przyjmuje polecenie "otwórz",ukazuje się napis "włóż płytę do
napędu".
Czy jest szansa na odzyskanie poprzednio zapisanych zdjęć a jeśli
tak to jak to zrobić? Płyta nie jest porysowana.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka