luthien2123
01.01.09, 16:36
Nie mogę odtworzyć filmu z wesela na formacie DVD+R, mimo iż mam wbudowany
odtwarzacz DVD. Czy powinnam pobrać jakiś specjalny program, aby móc obejrzeć
nagranie? Dlaczego płyta działa w zwykłym odtwarzaczu, natomiast w komputerze
nie? Proszę o pomoc.