Dodaj do ulubionych

Windows xp i NERO

IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 21:30
WITAM
Od jakiegos czasu niewiadomo dlaczego nero wiesza mi się za kazdym razem,
wykona pare procent zadania i koniec. Probowalem już rozne wersje 5564 a teraz
5572 na kazdej jest to samo. POMOCY !!! Acha system Xp profesional. Z windowsa
mi wypala plytki także nie jest to wina nagrywaczki.
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek84 Re: Windows xp i NERO IP: 212.160.238.* 29.01.02, 15:07
      Nie powinieneś mieć zainstalowane więcej niż 1 program dla nagrywarki.
      Podobno własnie takie cudeńka się robią jak jest dwa lub trzy programy do
      nagrywania. Wyjątek chyba stanowi CD Clone.
      Ja "rozgrywałem" do mojej nagrywarki kilka programów. Teraz mam tylko Nero i CD
      Clone. I mam spokój (przy nagrywarce Teac 8x8x32) bo to też zależy jaką masz
      nagrywarkę.
      • Gość: Janiol Re: Windows xp i NERO IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.02, 21:15
        Cze! Nagryware mam TEAC 12x10x32 i mam tylko jeden program ( z roznymi
        wersjami probowalem)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka