Gość: Janiol
IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl
28.01.02, 21:30
WITAM
Od jakiegos czasu niewiadomo dlaczego nero wiesza mi się za kazdym razem,
wykona pare procent zadania i koniec. Probowalem już rozne wersje 5564 a teraz
5572 na kazdej jest to samo. POMOCY !!! Acha system Xp profesional. Z windowsa
mi wypala plytki także nie jest to wina nagrywaczki.