Dodaj do ulubionych

kundiguja te forum

01.04.11, 15:56
skoczcie mi na pukel!

Pyrsk!!
Obserwuj wątek
    • gryfny Re: kundiguja te forum 01.04.11, 16:07
      gut, 10 metrow anlauf styknie?
      • ballest Re: kundiguja te forum 01.04.11, 16:12
        Laband , boues ty tym drwalem:

        "Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał:
        - Dlaczego płaczesz?
        Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą.
        - To Twoja siekiera? - zapytał
        - Nie - odpowiedział drwal.
        Bóg ponownie się zanurzył i po chwili trzymał srebrną siekierę pytając drwala, czy to jego.
        - Ta również nie jest moja - odparł drwal.
        Bóg po raz trzeci się zanurzył i wyjął z wody żelazną siekierę.
        - A może ta?
        - Tak, to moja siekiera - ucieszył się drwal.
        Bóg był zadowolony, że taki uczciwy człowiek chodzi po ziemi i w nagrodę podarował mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wrócił do domu szczęśliwy. Innego dnia drwal spacerował nad brzegiem tej samej rzeki wraz z żoną. Nagle żona potknęła się i wpadła do wody. Drwal usiadł na brzegu rzeki i zaczął płakać. Ponownie objawił mu się Bóg izapytał:
        - Dlaczego płaczesz?
        Drwal odpowiedział, że żona mu wpadła do wody.
        Bóg jeszcze raz zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się wraz z Jennifer Lopez.
        - To Twoja żona? - zapytał.
        - Tak - odparł drwal.
        Bóg się na poważnie zdenerwował:
        - Ty kłamco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja żona!
        Drwal odparł:
        - Boże wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeśli powiedziałbym nie Jennifer Lopez, wróciłbyś i wyszedł z Cameron Diaz i jeśli znowu powiedziałbym nie, poszedłbyś trzeci raz i wrócił z moją żoną, której powiedziałbym tak, a wtedy otrzymałbym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie dałbym rady dbać o trzy żony, dlatego właśnie powiedziałem tak za pierwszym razem.

        Jaki z tego morał? Jeśli już mężczyzna kłamie, to zawsze w pożytecznym i zaszczytnym celu! "

        ;)
    • seppel Re: kundiguja te forum 01.04.11, 16:59
      szwager_z_laband napisał:

      > skoczcie mi na pukel!
      >
      > Pyrsk!!
      ..........
      und wieso sollen wir uns soviel mühe geben?
    • berncik Re: kundiguja te forum 01.04.11, 18:34
      szwager_z_laband napisał:

      > skoczcie mi na pukel!
      >
      > Pyrsk!!

      Momy to wszyscy naroz zrobic,albo kozdy ekstra ?
    • anton_28 Re: kundiguja te forum 01.04.11, 19:37
      szwager_z_laband napisał:

      skoczcie mi na pukel!

      Pyrsk!!


      April, April ;)
      • 1fatum Re: kundiguja te forum 01.04.11, 20:49
        Czy nie ładniej brzmi: "skocz mi na wałek i zagraj kawałek"?
        • ballest Re: kundiguja te forum 01.04.11, 21:47
          Ksiądz katolicki, pastor i rabin postanowili sprawdzić, który z nich jest
          najlepszym duszpasterzem.
          Uradzili, że każdy z nich uda się do puszczy, znajdzie niedźwiedzia i
          nawróci go na swoją wiarę.

          Po powrocie spotkali się i wymienili doświadczeniami. Zaczął ksiądz:
          - Kiedy znalazłem niedźwiedzia, poczytałem mu katechizm i pokropiłem wodą
          święconą.
          W przyszłym tygodniu idzie do I Komunii.

          Pastor:
          - ja spotkałem niedźwiedzia nad strumieniem. Zacząłem mu głosić Dobrą
          Nowinę.
          Niedźwiedź stał jak zahipnotyzowany i pozwolił się ochrzcić.

          Obaj spojrzeli na rabina, całego w gipsie, leżącego na szpitalnym łóżku.
          Rabin uniósł oczy do góry i szepnął:
          - tak sobie teraz na spokojnie myślę, że może nie powinienem był zaczynać od
          obrzezania...
          • ballest Re: kundiguja te forum 01.04.11, 21:50
            Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta:
            "Na sprzedaż - żona. Ostatnio niewiele
            używana. Cena 360 zł. Informacja - na miejscu."

            Małżonka robi swojemu mężowi awanturę.
            -Wcale nie chodzi mi o to, że chcesz mnie sprzedać, ale dlaczego tak
            tanio. Skąd wziąłeś tą cenę?
            -Już Ci wyjaśniam: 80 kg mięsa po 2 zł to daje 160 zł; złota obrączka -
            200 zł. Razem 360 zł. Gra?

            Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną
            przez zonę:
            "Na sprzedaż - mąż. Ostatnio niewiele
            używany. Cena 0,67 zł. Informacja - na miejscu."
            Tym razem awanturę robi mąż.
            -To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za takie grosze chcesz opchnąć?
            -Już Ci wyjaśniam: dwa jajka po 0,32 zł to daje 0,64 zł;
            10 cm rurki giętkiej za 0,03 zł.
            Razem 0,67 zł. Gra?
            • hanys_hans Re: kundiguja te forum 01.04.11, 22:54
              https://www.das-rechtsportal.de/NR/rdonlyres/92C4B475-0F70-4380-BACB-8007101175F2/0/m02060001.gif
              • szwager_z_laband Re: kundiguja te forum 02.04.11, 07:06
                prima aprilis, bo sie pomylis:)
                • gryfny Re: kundiguja te forum 02.04.11, 11:24
                  no ,klar
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka