Dodaj do ulubionych

Chcom chopa wykonczyc.

25.12.19, 19:27
Nagonka jest.Nalezy jednak miec nadzieja ze niy znejdzie se jakis "nawiedzony" kery go zadzgo tak jak Adamowicza.Prezydynta Gdanska.

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tomasz-grodzki-w-niebezpieczenstwie-jacek-dubois-sprawa-przypomina-tragedie-pawla/r04h8fq#slajd-1

Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
Obserwuj wątek
    • 1fatum Re: Chcom chopa wykonczyc. 25.12.19, 23:51
      Moim zdaniem może być tak jak z Lepperem, że się "sam" powiesił, albo jak D. Przewdzingiem nieznany sprawca poderżnie gardło.

Senator musi bardzo uważać.

Jest bardzo niewygodny.

--
      Motto Życiowe:
      1.Mów prawdę, albo milcz.
      2.Nie składaj obietnic, których nie będziesz mógł (lub nie jesteś pewien, że będziesz mógł) dotrzymać.
      • bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 26.12.19, 11:25
        Co tu zaś pitolicie takie banialuki? I to przi świyńcie.

Przeca tyn facet jest lekarzem,ordynatorem i byłym dyrektorem specjalistycznej placówki leczniczej, to jak mógł nie brać?

I pytanie, czymu taki spec idzie do jeszcze bardzi brudnego zajęcia,- politryki?

Próbowaliście się ostatnio dostać do lekarza specjalisty ????
        Ludzie w rozpaczy sami sie cisnom z piniyndzmi a potyn piszom o tym do gazet zamiast iść z tym na ulica zamiast z jakimś przidupskim genderem.

Jo po znajomości czekom już trzeci miesionc do Kardiologa.
        Termin na Holter EKG (To jest take wstympne badanie ,czych je już na tela zdechły,by iść do takigo wysokigo specjalisty) mom na 19 stycznia 2020 .

Potyn byda czekoł na odczyt -3 tydnie i dżiepro wyznaczom mi prawdziwy terminu badania lekarskiego.

Normalny termin dlo zwykłych śmiertelnikow jest na wrzesień 2020!

Jo nie moga bardzi przispieszyć,bo odymie nie chcom brać!

A dlo jasności. FOZ,to nie jest wynalazek PiS ale Geremko,-Kuronio,-Wałęsow!
        Ciepłe posady dlo kumpli z solidarności. Po kilka set osob w każdym województwie.
        Produkujom papiorki i programy komputerowe,nikomu nie potrzebne a wydłużające wizyty u lekarza co najmniej dwukrotnie.
        Ostatnim takim genialnym wynalazkiem są recepty elektroniczne.
        Lekarz mo lekko. Komputer drukuje za niego kod,którego przeważnie nie sprawdza czy opiewa na ten lek co pomyślał.
        Co tam wypróbuje sie na pacjencie !
        No ale technika bolszaja bo kompjuternaja!

Kołomyjka zaczyno sie w aptece. Farmaceuta musi z taką receptą iść do terminalu,który takie recepty umi czytać i przedrukowuje to na normalny zapis. ( A mog to zrobić lekarz!!!!!!)

Tyla,że ten terminal jest jeden na apteka i znajduje się przeważnie na zapleczu!
        Przy większej liczbie pacjentów w dużej aptece,robi sie kolejka farmaceutów do dokonania odczytu.
        No ale tu też zaś tjochnika -Iszczo bolsze - bolszaja! Oczywiśćie za piniondze właściciela i gupich (że jeszcze żyjom) klientow.
        • 1fatum Re: Chcom chopa wykonczyc. 26.12.19, 18:58
          Szanowny BJ.
          Czy też brałeś? Jeżeli nikogo za rękę nie złapano, lub nie udowodniono winy, to nie wypada pomawiać. Za minionego systemu nie czekało się długo do lekarza. Obecnie mamy to za czym głosowaliśmy. Z drugiej strony zapytam przewrotnie, czy nie stać Ciebie na prywatną wizytę?

Tak, jestem podobnego zdania, że mamy nie burdel, ale bardak w systemie zdrowia. Jednak nie powinno się uogólniać.
          Moim zdaniem, lekarz - to członek prawdziwej elity, długo się uczył i dalej uczyć się musi. Dobry fachowiec musi dobrze zarabiać. Jeżeli lekarzy wypędza się ekonomicznie z kraju, to nie dziwmy się, że ich brakuje i zostają najsłabsi.
          Ten stan jest planową polityka "dobrej zmiany". Nie twierdzę, że kiedyś było idealnie, jednak było lepiej. Jestem od Ciebie młodszy, ale nie tak wiele, bo za mojego żywota zmarł Stalin, więc coś tam pamiętam.
          Nie ma systemów idealnych, jednak obecny przypomina gówno owinięte w kolorowy papierek. Dobrze mają tylko nieliczni, a reszta ma się cieszyć tym kolorowym papierkiem nie mając wiedzy co w niego zawinięto.

--
          Motto Życiowe:
          2.Nie składaj obietnic, których nie będziesz mógł (lub nie jesteś pewien, że będziesz mógł) dotrzymać.
          • hans-jurgen Re: Chcom chopa wykonczyc. 26.12.19, 20:13
            Dobra i sprawnie dzialajaca sluzba zdrowia duzo kosztuje.
            Brat Jakuba byc moze zna sytuacje w Niemczech.
            Wstawie tu link gdzie mozna sie zapoznac ile wynosza stawki
            ubezpieczeniowe.

www.aok.de/pk/plus/mitgliedschaft-tarife/beitraege/beitragssaetze/
          • bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 00:34
            1fatum napisał:

> Szanowny BJ.
            > Czy też brałeś? Jeżeli nikogo za rękę nie złapano, lub nie udowodniono winy, t
            > o nie wypada pomawiać. Za minionego systemu nie czekało się długo do lekarza. O
            > becnie mamy to za czym głosowaliśmy. Z drugiej strony zapytam przewrotnie, czy
            > nie stać Ciebie na prywatną wizytę?
            Zacząłem pracować w PRL-u w 1957 roku.
            Lekarz był wtedy zatrudniany na etacie w Miejskim albo Powiatowym Wydziale Zdrowia w wymiarze 11 godzin dziennie.
            Miejsca pracy było w umowie jedynie wymienione- szpital +przychodnia ale bez sciśle wyznaczonych godzin.

W praktyce wyglądało to tak.
            Rano od 7.oo szpital aż do załatwienia wszystkich przypadków.
            Np na oddziale wewnętrznym i dziecięcym do godz. 13.oo Na chirurgii,zdarzało się czasem ,że do 16.oo a nawet 17.oo.
            Następnie przychodnia aż do załatwienia ostatniego,oczekującego pacjenta.
            Pojęcie "termin wizyty" nie istniało.

Wynagrodzenie początkującego lekarza wynosiło od 800 do 1200 zł zależnie od kierunku specjalizacji.
            Górnik wyciągał 5 -12000zł.
            Mój ojciec kolejarz z 30 letnim stażem ok 2000.zł

Właściwie nikt nie żądał wtedy pieniędzy, nie było czasu na targi. Ale nikt też się nie otrząsał jak mu ktoś włożył
            50 złotych do kieszeni fartucha.
            A czy nie stać mnie na prywatną wizytę?
            Oczywiście,że mnie stać! Ale w moim przypadku wizyta niczego nie załatwia. Nie idzie bowiem o błachą diagnozę i zapisanie leku bo to moge załatwić sam albo z kumplem lekarzem.
            Natomiast ja potrzebuję rozległej diagnozy kardiologicznej czy i kiedy mam sobie zafundować rozrusznik.
            Tego nie da się załatwić prywatnie bo nawet najlepszego lekarza, nie dysponuje pełnym kompletem potrzebnego w tym wypadku wyposażenia.
            A w szpitalu byłem w tej sprawie dwa razy.
            W obu przypadkach na t,zw OJOM -ie spędziłem raz 12 a drugi raz 10 godzin zanim porobiono wszystkie banalne badania i zanim konkurujący lekarze uzgodnili kto to ma się tym dziadem,który nam tu dupę zawraca,zajmować.

Podobnie było na oddziale.
            Odwiedzało mnie mnóstwo ładnych,młodych dziewcząt pytając co takiego zrobiłem,że ustapiły mi obrzęki zanim
            postawiono diagnozę i wdrożono jakiekolwiek leczenie. Opowiedziałem im co robię w domu jak mi serce dokucza i puchną nogi. Były zdziwione. To nie zgodne z wyuczonymi procedurami.

Lekarz na oddziale nie zabiegowym nie ma obowiązku leczyć pacjenta !!!!

Ma przestrzegać procedur diagnostycznych i zlecać niezbędnych badania i stosować standardowe leki.

O terminie przyjęcia do szpitala albo leczenia specjalistycznego w poradni, np kardiologicznej nie decyduje lekarz.
            Terminy wizyty wyznacza rejestracjawedług kolejki zapisów. I nikt i nic nie jest w stanie tego przeskoczyć.
            Nad prawidłowym przestrzeganiem tych procedur czuwa wspomniany przeze mnie urząd.
            Istnieje co prawda tajna procedura aby skutecznie ominąć ten bardak.
            Nie będę jej tutaj zdradzał, bo dowiedziałem się o niej przez dedukcję.
            Nawet mój zaufany, dużo młodszy lekarz mówi o tym półsłówkami.
            Ale i tak trwa to 3 do 5 tygodni zanim załatwi się następną wizytę.

• farel Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 15:16
              Czy problymy z dostaniym sie do specjalisty w Polsce abo Niymcach som tymatym tego wontka?
              PiS - Kaczor jes wściekły, że mu Senat sie z łapy urwoł i niy bydzie mog tak leko swojigo szajsu w polityce polskij ciongnonc... Probuje po swojimu, krzidła niy swojimu marszałkowi podcionc. To jego styl i droga do władzy

--
              Montowanie piorunochronów na wieżach kościołów, kaplic, świadczy o braku wiary w tym narodzie
              • bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 16:57
                farel napisał:

> Czy problymy z dostaniym sie do specjalisty w Polsce abo Niymcach som tymatym t
                > ego wontka?
                Oczywiście.
                Sprawa dotyczy pobrania zawyżonego honorarium prawdopodobnie w prywatnym gabinecie,za przyjęcie do państwowego szpitala albo podjęcie leczenia w państwowej placówce.

Są ponoć na to świadkowie.
                Czy prawdziwi,czy podstawieni to już odrębno sprawa,dla aparatu przemocy.

No ale ty jak zwykle widzisz wszysko jedynie przez dziurka od klucza.
                To znacznie ograniczo twoje zdolności obiektywnej oceny. Po prostu nie kojarzysz pozornie odległych faktów.które dopiero składają się na obiektywną całość.
                To typowe dla Twojej kasty.Po prostu "die Reudhen", tak majom!
                • socer-schlesier Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 18:05
                  Jak niy z jedny strony to z drugi.

pl.sputniknews.com/polska/2019122711577001-marszalek-senatu-oskarzony-o-zdradzenie-tajemnicy-lekarskiej-chodzi-o-kaczynskiego/
                  --
                  Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
                  • bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 19:06
                    A co ty byś ty pedzioł jak by tak twoj somsiod opowiadoł,że jedna baba co szła ze przichodni padała,że cie tam widziała we kolejce.A ludzie szeptali,że mono mosz syfilis bo ta kolejka była do dermatologa?
                  • 1fatum Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 19:48
                    Akurat ten rodzaj wypowiedzi nie znajduje się w granicach tajemnicy lekarskiej. Tajemnica powstaje w momencie powstania relacji pacjent - lekarz. Natomiast inne wypowiedzi, nawet na temat zdrowia innej osoby nie stanowią takiej tajemnicy.

--
                    ************************************************************
                    Motto Życiowe:
                    • bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 20:20
                      Nie o tajemnicę idzie a o nie uprawnioną interpretację stanu umysłowego chorego.

Dodam,że mówi to lekarza co dla wielu niegramotnych jest diagnozą a dla większości tu piszących aksjomatem medycznym .

Sławny lekarz a do tego marszałałek( prawie Piłsudski) mówi! Jak tu nie wierzyć,że Kaczyński zgłupiał po lekach znieczulających.

Do tego jeszcze fachowy komentarzem, - bo te leki tak działają.

A moim zdaniem lepiej by było aby tutejsi znawcy polityki zwłaszcza rosyjsko -amerykańskiej nie wypowiadali się w sprawie polityki tego kraju.

Nawet Tusk się gubi w słowniku dyplomatycznym gdy próbuje coś przekazać własnymi słowami o nie wiadomo czy jeszcze własnym kraju.
                      • socer-schlesier Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 23:06

bratjakuba Re: Chcom chopa wykonczyc. 26.12.19, 11:25
                        Co tu zaś pitolicie takie banialuki? I to przi świyńcie.

Przeca tyn facet jest lekarzem,ordynatorem i byłym dyrektorem specjalistycznej placówki leczniczej, to jak mógł nie brać?

I pytanie, czymu taki spec idzie do jeszcze bardzi brudnego zajęcia,- politryki
                        -----

Tu mosz jygo popszednika.Tyn Ci jednak niy pszeszkadzol.

pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Karczewski

--
                        • socer-schlesier Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 23:35
                          To jedna z tych co oskarzajom.

szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25416669,kula-w-leb-facjata-esesmana-volksdeutsche-i-klamstwa.html
                          --
                          • 1fatum Re: Chcom chopa wykonczyc. 29.12.19, 16:12
                            Szybko oglądać, bo skasują.

Tego też wykończą, chyba, że ma "mocne kwity" i dobrze go zabezpieczające.

Jeżeli kłamie, to będzie siedział. Ja stawiam na prawdę i fałsz 50/50.

--
                            Motto Życiowe:
                      • 1fatum Re: Chcom chopa wykonczyc. 27.12.19, 23:33
                        Szanowny BJ,

skoro Wyraziłeś cytowaną opinię:

Cytat
                        A moim zdaniem lepiej by było aby tutejsi znawcy polityki zwłaszcza rosyjsko -amerykańskiej nie wypowiadali się w sprawie polityki tego kraju.

Nawet Tusk się gubi w słowniku dyplomatycznym gdy próbuje coś przekazać własnymi słowami o nie wiadomo czy jeszcze własnym kraju.
                        .

Prosiłbym o pełniejszą wypowiedź komu będzie wolno pisać i na jakie tematy.
                        Taka lista prohibitów ułatwiłaby nam współżycie bez konfliktów i sporów.

--
                        Motto Życiowe:
                        • socer-schlesier Re: Chcom chopa wykonczyc. 07.01.20, 09:09
                          To jusz powinno byc karalne.Pszeca to jusz prawie rzondzonco mafia.

" Przyszedł do mnie człowiek, który zaproponował pieniądze za napisanie oświadczenia, w którym oskarżę prof. Grodzkiego o to, że żądał ode mnie łapówki za przyjęcie do szpitala. Nie mogłem w to uwierzyć! Prawda jest taka, że gdyby nie prof. Grodzki, to ja bym już dzisiaj nie żył – mówi w rozmowie z Onetem 90-letni Tadeusz Staszczyk, były pacjent Tomasza Grodzkiego. "

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/byly-pacjent-tomasza-grodzkiego-proponowano-mi-5-tys-zl-za-falszywe-oskarzenia/p2tgesr
                          --
                          • socer-schlesier Re: Chcom chopa wykonczyc. 16.01.20, 09:53
                            Take momy dzisiej standarty w TVP. kerowanyj pszez Jacka Kurskygo.

"Dodaje że „media PiS” przemilczały oświadczenia szczecińskiej izby Lekarskiej, że przez 36 lat pracy Grodzkiego nie było żadnych skarg z powodu naruszenia przez niego zasad etyki lekarskiej, a tym bardziej z powodu korupcji. „Zamiast tego prokuratura i podporządkowane rządowi Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadza oficjalne postępowania z powodu podejrzenia o korupcję w szpitalu Grodzkiego” – relacjonuje „SZ”."

www.dw.com/pl/sueddeutsche-zeitung-o-starciu-pis-u-z-grodzkim/a-52010935
                            --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka