Dodaj do ulubionych

Prawda, czy fałsz?

09.08.22, 19:39
To chyba Ruska propaganda.

Poniższa informacja pobrana z linku:

www.facebook.com/profile.php?id=100071982436789

Sekretarz Generalny ONZ stwierdził, że Ukraina od 1991 r. nie złożyła wniosku o rejestrację granic, a więc państwo ukraińskie nie istnieje. A my o tym nie wiemy!!!
Były Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wygłosił porażające oświadczenie w 04/07/2014, którego rozpowszechnianie w ukraińskich mediach i Internecie jest zakazane. Konflikt między dwoma państwami był omawiany na sesji Rady Bezpieczeństwa ONZ. Wyciągnięto z tego następujący wniosek:
Ukraina nie zarejestrowała swoich granic od 12/25/1991 roku. ONZ nie zarejestrowała granic Ukrainy jako suwerennego państwa, dlatego można założyć, że Rosja nie narusza praw człowieka w stosunku do Ukrainy.
Zgodnie z Traktatem o WNP, terytorium Ukrainy jest okręgiem administracyjnym ZSRR. Dlatego nikogo nie można obwiniać za separatyzm i siłową zmianę granic Ukrainy. Zgodnie z prawem międzynarodowym, kraj ten po prostu nie ma oficjalnie uznanych granic.
Aby rozwiązać ten problem, Ukraina musi zakończyć demarkację granic z państwami sąsiednimi i uzyskać zgodę państw sąsiednich, w tym Rosji, na wspólną granicę. Ukraina musi wszystko udokumentować i podpisać traktaty ze wszystkimi sąsiednimi państwami.
Unia Europejska zadeklarowała swoje wsparcie dla Ukrainy w tej ważnej kwestii i postanowiła udzielić wszelkiej pomocy technicznej. Ale czy Rosja podpisze traktat graniczny z Ukrainą? Oczywiście, że nie. Ponieważ Rosja jest prawnym następcą ZSRR (potwierdzają to orzeczenia sądów międzynarodowych w sporach majątkowych między byłym ZSRR a państwami obcymi), ziemie, na których leżą Ukraina, Białoruś i Noworosja , należą do Rosji i nikt nie ma prawa bez zgody Rosji dysponować tymi terenami.
W zasadzie teraz wszystko, co Rosja musi zrobić, to oświadczyć, że ten obszar jest rosyjski i że wszystko, co się na nim dzieje, jest wewnętrzną sprawą Rosji.
Jakakolwiek ingerencja będzie postrzegana jako działanie przeciwko Rosji. Na tej podstawie może unieważnić wybory z 25 maja 2014 roku i zrobić to, czego chcą obywatele!
Zgodnie z Memorandum Budapeszteńskim i innymi porozumieniami Ukraina nie ma granic. Państwo ukraińskie nie istnieje (i nigdy nie istniało!). Józef Białek.
Obserwuj wątek
  • keniata Re: Prawda, czy fałsz? 10.08.22, 10:37
   de.wikipedia.org/wiki/Grenze_zwischen_Russland_und_der_Ukraine#:~:text=Die%20russisch-ukrainische%20Grenze%20besteht,verabschiedeten%20formalen%20Unabhängigkeitserklärung%20der%20Ukraine.
   W kazdym konflikcie zbrojnym , jako pierwsza umiera prawda. Zwyciescy pisza historie , prawde znaja pokonani.
   • 1fatum Re: Prawda, czy fałsz? 10.08.22, 19:46
    Co piszesz jest prawdą, jednak nie wyjaśnia, czy Ukraina złożyła wniosek do ONZ o rejestrację granic.
    Wszelkie umowy wzajemne i traktaty są czym innym od rejestracji granic. Nie umiem znaleźć na ten temat informacji ze stron ONZ. Również oświadczenia sekretarza Generalnego ONZ Ban Ki-moon w tej sprawie.
    • keniata Re: Prawda, czy fałsz? 11.08.22, 10:43
     Uffff. Granice sa powazna sprawa. Nie wiem czy inne kraje soc takiego robily. Najczesciej reguluja to uklady graniczne krajow graniczacych . Jak to sie tam na tych stepach regulowalo ? To jest dobre pytanie , kiedy sie troche zna mentalnosc narodowa. W stylu : Jakos to bedzie .
     • ballest Re: Prawda, czy fałsz? 15.08.22, 13:08
      Ciekawe czy Niemcy swoje Granice zarejestrowaly ?
      • 1fatum Re: Prawda, czy fałsz? 16.08.22, 12:13
       Co tam granice. Nas czeka coś znacznie gorszego.

       fb.watch/eWvM2EX21x/?fs=e&s0cl
      • keniata Re: Prawda, czy fałsz? 17.08.22, 10:02
       Ballest , nie musialy. Granice Niemcom wytyczyli inni . Prawie co z O/S wrocilem . Zapomnij .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka