ballest
28.10.05, 19:01
Znom tak dugo jak Labanda, jest znakomitym informatykiem, moze nie z zawodu,
ale jako hobby!
Potrafi wlasciwie WSZYSTKO, a jak go o cos poprosisz, tos jeszcze nie
wymowiou a juz to zrobione mosz.
Forum Gleiwitz-Glywice i okolice sa tego najlepszym dowodem!
Co uon richtig umiy to widzicie jak to Forum prowadzi!
Jest tez znakomitym znawcom roznych naszej gwary i nie tylko naszej!
Historia Rauden i Schönwaldu jest jego konikiem bo stamtad sie wywodzi, nasz
internetowy pirat;)