19.03.07, 15:38
jako ze cza mi sie poleku zbiyrac juzas do Polski, to narazie sie zegnom na
jakis czas

pyrsk!
Obserwuj wątek
    • annak12 Re: narazie 19.03.07, 16:28
      To pyrsk,widzam co cknisz za "macierzą":)
      • ballest Re: narazie 19.03.07, 17:11
        Laband to uwazej na siebie, a uodwiedz "zmija" ;)
        To je naprzeciwko Leuchtturmu;)
        • rita100 Re: narazie 19.03.07, 23:05
          To znaczy do Kołobrzegu ?
          O rany, to na Wilka uważaj, na pewno będzie na stanowisku ;)))))
          Miłej podróży, dobrej zabawy, poszumu fal, śpiewu mew i dobrego polskiego oddechu :)
          • ballest Re: narazie 20.03.07, 12:54
            Wilk, to tylko na Omy albo kapturka sie rzuca, ale niy na labanda, chpa 1,90 i
            trocha!
            Jou by pedziou, mou lepi uwazac, zeby go zmija nie ukasila;)
            • sloneczko1 Re: narazie 20.03.07, 18:04
              abo jako Syrenka niy urzekła ;)
              • rita100 Re: narazie 20.03.07, 19:49
                Ciekawe jak długo Laband będzie rejzował ?
                • szwager_z_laband Re: narazie 20.03.07, 20:01
                  HA! Miouech pojechac ale sprawa aie abo przesunie abo na pora dni abo
                  pozondnie:)

                  no to je zech juzas i dalyj:)
                  • ballest Re: narazie 20.03.07, 20:21
                    Laband mysleli, ze do tego czasu bydom mieli, ale jak to w Polsce je, zabraklo;)
                    • szwager_z_laband Re: narazie 20.03.07, 20:32
                      gynau:)
                      • ballest Re: narazie 20.03.07, 20:44
                        Mie sie zdaje, ze to je polskou choroba i skuli tego se na Poloka spuscic nie
                        idzie.
                        Jedynie co on umiy, zebys Ty spusciou;)
                        • szwager_z_laband Re: narazie 20.03.07, 20:46
                          mie sie niy spieszy;)
                          • ballest Re: narazie 20.03.07, 21:00
                            Uo to chodzi, ale uoni tego jeszcze nie majom a juz klucze chcom;)
                            • rita100 Re: narazie 20.03.07, 22:46
                              i juzaś żywiej się zrobiło. Jak fajnie :)
    • szwager_z_laband Re: narazie 27.03.07, 04:53
      no to pyrsk!
      • ballest Re: narazie 27.03.07, 06:27
        To dzisiej tak wczas rano wyruszosz, no to zyczam szyroki drogi, bo pogoda
        bydzie do konca Marca fantastycznou!
        Uwazej, zeby Cie Zmija nie ugryzua;)
        • rita100 Re: narazie 27.03.07, 19:54
          wszyscy sie wygrzewają w słońcu.
          A wziąłeś Laband parasol przeciwsłoneczny ?

          Pogoda jest doskonała
          • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 09:08
            przidou by sie ale wiatrochron:)

            faktycznie pogoda boua piykno jak na ta pora roku!

            ps

            Ballest, ksionzka doszua - dziynkuja:)

            narazie jeszcze niymom ani pou tyj drugyj - jak przeczytom ta drugo to jom
            posla juzas dalyj i potym sie biera za czecio czynsc.
            • ballest Re: narazie 29.03.07, 13:16
              No to fajnie, ze wszystko guadko poszuo, a ZMIJA Cie uszczypua, abo jakis WILK
              cie nie pogryz;)?
              • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 18:53
                jo tam na plaza trefiou dopiyro na wieczor jak juz "Klara" sie kroua i juz za
                pozno bouo:)

                aler pora obrozkow 'ech klipsnou i je zaro wraza na galeria


                ps

                yntlich zech se kargulyny pojod - uwielbiom ta ryba!!
                • rita100 Re: narazie 29.03.07, 19:24
                  A gdzie jadłeś tą rybę ?
                  Wiało, ach te wiatry z nad morza, to już normalne.
                  Czy znasz morza brzeg
                  bez poszumu fal ?
                  A molo - byłeś tam ?
                  • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:25
                    we hotelu i restauracji "Taaaka ryba" - to je kole portu

                    polecom!
                    • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:26
                      na molo bouech i prawie uaduja na galeria obrozki - to potrwo ale.

                      zdjyncia niy b ydom super bo juz sie ciymno robiouo - na drugi dziyn niy
                      miouech juz nic czasu :(
                      • rita100 Re: narazie 29.03.07, 19:30
                        Kole portu je gwołt restauracyji

                        ale je tyż łu Rywińskiego , tam je fen restauracja.

                        Zobacze te zdjęcia, może coś poznam. Ja też mam niespodzianke na galerie ,
                        zabiore was w podróz, ale to pozno wieczor zrobie.
                        • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:34
                          mom tyn na mysli:)

                          www.taaakaryba.pl/
                          • rita100 Re: narazie 29.03.07, 20:01
                            szwager_z_laband napisał:

                            > mom tyn na mysli:)
                            >
                            > www.taaakaryba.pl/


                            Nie kojarze sobie tego miejsca, ale wysoki poziom tam jest hoteli.
                            No przecież z Niemców żyją.
            • rita100 Re: narazie 29.03.07, 19:31
              a zachód słońca widziałes ?
              • szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:34
                koncowka:)
                • ballest Re: narazie 29.03.07, 19:55
                  Ta restauracja fajnie wyglondou, a latarnia tysz jak zwykle POTYNZNOU!
                  schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
                  • rita100 Re: narazie 29.03.07, 20:11
                    Ballest, to tez dla Ciebie zdjęcia wspomnień - wspólne ścieżki forumowiczów
                    • socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:04
                      Szwager chyba do Morsow nalezy skoro teraz nad morze sie wybrol.A moze po prostu tloku nie lubi?
                      • ballest Re: narazie 30.03.07, 22:20
                        mosz recht, tam bouo pusto jak na pustyni!
                        • sloneczko1 Re: narazie 30.03.07, 22:22
                          na morski pustyni;)
                          • socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:35
                            W kazdym razie zyczymy mu fajnego urlopu.No i zeby tyj karguleny sie nie przejod.
                            • szwager_z_laband Re: narazie 30.03.07, 22:38
                              jo tam bou ino 24 godziny za geszeftym - juz zech je downo nazod:)

                              • socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:43
                                No to fajno wycieczka zes sobie sprawiol.To dobrze tak troszka sie oderwac i troszka "klimat" zmienic.
                                • szwager_z_laband Re: narazie 30.03.07, 22:45
                                  no, w kozdym razie na piykno pogoda zech trefiou - chociosz na wieczor, na
                                  plazy wiouo jak pieron i mie trocha .... zmarzua:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka