szwager_z_laband 19.03.07, 15:38 jako ze cza mi sie poleku zbiyrac juzas do Polski, to narazie sie zegnom na jakis czas pyrsk! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ballest Re: narazie 19.03.07, 17:11 Laband to uwazej na siebie, a uodwiedz "zmija" ;) To je naprzeciwko Leuchtturmu;) Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 19.03.07, 23:05 To znaczy do Kołobrzegu ? O rany, to na Wilka uważaj, na pewno będzie na stanowisku ;))))) Miłej podróży, dobrej zabawy, poszumu fal, śpiewu mew i dobrego polskiego oddechu :) Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 20.03.07, 12:54 Wilk, to tylko na Omy albo kapturka sie rzuca, ale niy na labanda, chpa 1,90 i trocha! Jou by pedziou, mou lepi uwazac, zeby go zmija nie ukasila;) Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 20.03.07, 20:01 HA! Miouech pojechac ale sprawa aie abo przesunie abo na pora dni abo pozondnie:) no to je zech juzas i dalyj:) Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 20.03.07, 20:21 Laband mysleli, ze do tego czasu bydom mieli, ale jak to w Polsce je, zabraklo;) Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 20.03.07, 20:44 Mie sie zdaje, ze to je polskou choroba i skuli tego se na Poloka spuscic nie idzie. Jedynie co on umiy, zebys Ty spusciou;) Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 20.03.07, 21:00 Uo to chodzi, ale uoni tego jeszcze nie majom a juz klucze chcom;) Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 27.03.07, 06:27 To dzisiej tak wczas rano wyruszosz, no to zyczam szyroki drogi, bo pogoda bydzie do konca Marca fantastycznou! Uwazej, zeby Cie Zmija nie ugryzua;) Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 27.03.07, 19:54 wszyscy sie wygrzewają w słońcu. A wziąłeś Laband parasol przeciwsłoneczny ? Pogoda jest doskonała Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 09:08 przidou by sie ale wiatrochron:) faktycznie pogoda boua piykno jak na ta pora roku! ps Ballest, ksionzka doszua - dziynkuja:) narazie jeszcze niymom ani pou tyj drugyj - jak przeczytom ta drugo to jom posla juzas dalyj i potym sie biera za czecio czynsc. Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 29.03.07, 13:16 No to fajnie, ze wszystko guadko poszuo, a ZMIJA Cie uszczypua, abo jakis WILK cie nie pogryz;)? Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 18:53 jo tam na plaza trefiou dopiyro na wieczor jak juz "Klara" sie kroua i juz za pozno bouo:) aler pora obrozkow 'ech klipsnou i je zaro wraza na galeria ps yntlich zech se kargulyny pojod - uwielbiom ta ryba!! Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 29.03.07, 19:24 A gdzie jadłeś tą rybę ? Wiało, ach te wiatry z nad morza, to już normalne. Czy znasz morza brzeg bez poszumu fal ? A molo - byłeś tam ? Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:25 we hotelu i restauracji "Taaaka ryba" - to je kole portu polecom! Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 29.03.07, 19:26 na molo bouech i prawie uaduja na galeria obrozki - to potrwo ale. zdjyncia niy b ydom super bo juz sie ciymno robiouo - na drugi dziyn niy miouech juz nic czasu :( Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 29.03.07, 19:30 Kole portu je gwołt restauracyji ale je tyż łu Rywińskiego , tam je fen restauracja. Zobacze te zdjęcia, może coś poznam. Ja też mam niespodzianke na galerie , zabiore was w podróz, ale to pozno wieczor zrobie. Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 29.03.07, 20:01 szwager_z_laband napisał: > mom tyn na mysli:) > > www.taaakaryba.pl/ Nie kojarze sobie tego miejsca, ale wysoki poziom tam jest hoteli. No przecież z Niemców żyją. Odpowiedz Link
ballest Re: narazie 29.03.07, 19:55 Ta restauracja fajnie wyglondou, a latarnia tysz jak zwykle POTYNZNOU! schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2 Odpowiedz Link
rita100 Re: narazie 29.03.07, 20:11 Ballest, to tez dla Ciebie zdjęcia wspomnień - wspólne ścieżki forumowiczów Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:04 Szwager chyba do Morsow nalezy skoro teraz nad morze sie wybrol.A moze po prostu tloku nie lubi? Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:35 W kazdym razie zyczymy mu fajnego urlopu.No i zeby tyj karguleny sie nie przejod. Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 30.03.07, 22:38 jo tam bou ino 24 godziny za geszeftym - juz zech je downo nazod:) Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: narazie 30.03.07, 22:43 No to fajno wycieczka zes sobie sprawiol.To dobrze tak troszka sie oderwac i troszka "klimat" zmienic. Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: narazie 30.03.07, 22:45 no, w kozdym razie na piykno pogoda zech trefiou - chociosz na wieczor, na plazy wiouo jak pieron i mie trocha .... zmarzua:) Odpowiedz Link