meg_s 14.06.07, 18:49 www.gliwiczanie.pl/aktual/rajd.html zapraszamy do udziału Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annak12 Re: Zaproszenie 14.06.07, 19:36 ło matko,take daleke trasy!cza koło szykować i poleku trynować coby szaufnoć ta ostatnio,blisko domu:) Odpowiedz Link
annak12 Re: Zaproszenie 16.06.07, 07:48 no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje! Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:24 annak12 napisała: > no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies > nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje! Mosz zanotowany numer ramy? Kooniecznie podej tyn numer policji. Druge, zacznij od teros śledzić Allegro i eBay! Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:34 annak12 napisała: > no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies > nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje! Idzie tysz tako kradzierz opisac´ na rostomnajtych forach rowerowych w kerych soom woontki o skradzioonych rowerach... www.forumrowerowe.org/index.php?s=dfdb2c080fda0e07e3506bb8ea159c0c&showforum=22 www.dh-zone.com/forum/ Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:47 sloneczko1 napisała: > wszystko idzie ale efekty som marne efekty soom take rze utrudniajoom rzycie zuodziejoom... Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:22 sloneczko1 napisała: > mi do dzis wlamywaczy niy znodli Jak bydzie to korzdy smolyu to te zuodzieje sie jeszcze bardzi rozpanoszoom.. Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:32 co z tego ,ze policja chyci jak prokurator abo sond wypusci? Odpowiedz Link
annak12 Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:43 narazie nawet nie mo kto spisać!paranoja!Mom przyjść po południu!Dziadostwo! Odpowiedz Link
ballest Re: Zaproszenie 16.06.07, 10:28 W Polsce to je jednak burdel. Nie se pampinioki za ten burdel weznom, a niy Wielkie Mocarstwo zgrywac chcom! Odpowiedz Link
meg_s Re: Zaproszenie 16.06.07, 18:05 no tak - i teraz bez wpisu ballesta wygląda na to że to ja się czepiam bez powodu :D a wpisy o rowerze były jak najbardziej na temat ;) Odpowiedz Link
annak12 Re: Zaproszenie 17.06.07, 16:33 sloneczko1 napisała: > bo brakuje policjantow w moim rewirze jest ich 5 na 70 tyś. mieszkańcow,to faktycznie przy takich "grzesznikach" choćby jou,to je ich zdecyowanie za mało!:) Ps.Meg,policjanci tysz w temacie?:)) Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Zaproszenie 17.06.07, 21:30 annak12 napisała: > sloneczko1 napisała: > > > bo brakuje policjantow > > w moim rewirze jest ich 5 na 70 tyś. mieszkańcow,to faktycznie przy takich > "grzesznikach" choćby jou,to je ich zdecyowanie za mało!:) > > Ps.Meg,policjanci tysz w temacie?:)) Podug kwadratowego pierwiastka Prawa i Sprawiedliwosci to nic dodac´ nic ujoonc´ Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Zaproszenie 17.06.07, 22:58 policjanci odchodzom ze służby w takim tympie,że teraz coroz bardzi obniżajom poprzeczka do nowych Odpowiedz Link