Dodaj do ulubionych

Zaproszenie

14.06.07, 18:49
www.gliwiczanie.pl/aktual/rajd.html
zapraszamy do udziału
Obserwuj wątek
    • rybniker Re: Zaproszenie 14.06.07, 18:50
      a beda atrakcje ?
      • meg_s Re: Zaproszenie 14.06.07, 18:56
        zależy kto czego szuka
        • sloneczko1 Re: Zaproszenie 14.06.07, 19:22
          :)
          • annak12 Re: Zaproszenie 14.06.07, 19:36
            ło matko,take daleke trasy!cza koło szykować i poleku trynować coby szaufnoć ta
            ostatnio,blisko domu:)
            • sloneczko1 Re: Zaproszenie 14.06.07, 19:38
              ale za to ciekawe:)
    • annak12 Re: Zaproszenie 16.06.07, 07:48
      no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies
      nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje!
      • hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:24
        annak12 napisała:

        > no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies
        > nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje!

        Mosz zanotowany numer ramy? Kooniecznie podej tyn numer policji.
        Druge, zacznij od teros śledzić Allegro i eBay!
      • hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:34
        annak12 napisała:

        > no i pojadę:(W nocy zwinęli rower ze strychu,i to nikt inny jak sasiedzi,pies
        > nawet nie zaszczekał,nowy rower:(co za ...nierobole,złodzieje!

        Idzie tysz tako kradzierz opisac´ na rostomnajtych forach rowerowych w kerych
        soom woontki o skradzioonych rowerach...


        www.forumrowerowe.org/index.php?s=dfdb2c080fda0e07e3506bb8ea159c0c&showforum=22
        www.dh-zone.com/forum/
        • sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:42
          wszystko idzie ale efekty som marne
          • hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:47
            sloneczko1 napisała:

            > wszystko idzie ale efekty som marne

            efekty soom take rze utrudniajoom rzycie zuodziejoom...
            • sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 08:54
              mi do dzis wlamywaczy niy znodli
              • hanys_hans Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:22
                sloneczko1 napisała:

                > mi do dzis wlamywaczy niy znodli

                Jak bydzie to korzdy smolyu to te zuodzieje sie jeszcze bardzi rozpanoszoom..
                • sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:32
                  co z tego ,ze policja chyci jak prokurator abo sond wypusci?
                  • annak12 Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:43
                    narazie nawet nie mo kto spisać!paranoja!Mom przyjść po południu!Dziadostwo!
                    • sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 09:45
                      bo brakuje policjantow
                      • ballest Re: Zaproszenie 16.06.07, 10:28
                        W Polsce to je jednak burdel.
                        Nie se pampinioki za ten burdel weznom, a niy Wielkie Mocarstwo zgrywac chcom!
                        • meg_s Re: Zaproszenie 16.06.07, 15:15
                          ballest - nie śmieć w moim wątku
                          • annak12 Re: Zaproszenie 16.06.07, 15:47
                            Sorry,Meg to moja wina,już sprzątam:)
                            • meg_s Re: Zaproszenie 16.06.07, 18:05
                              no tak - i teraz bez wpisu ballesta wygląda na to że to ja się czepiam bez powodu :D
                              a wpisy o rowerze były jak najbardziej na temat ;)
                              • sloneczko1 Re: Zaproszenie 16.06.07, 23:48
                                właśnie:)
                      • annak12 Re: Zaproszenie 17.06.07, 16:33
                        sloneczko1 napisała:

                        > bo brakuje policjantow

                        w moim rewirze jest ich 5 na 70 tyś. mieszkańcow,to faktycznie przy takich
                        "grzesznikach" choćby jou,to je ich zdecyowanie za mało!:)

                        Ps.Meg,policjanci tysz w temacie?:))
                        • hanys_hans Re: Zaproszenie 17.06.07, 21:30
                          annak12 napisała:

                          > sloneczko1 napisała:
                          >
                          > > bo brakuje policjantow
                          >
                          > w moim rewirze jest ich 5 na 70 tyś. mieszkańcow,to faktycznie przy takich
                          > "grzesznikach" choćby jou,to je ich zdecyowanie za mało!:)
                          >
                          > Ps.Meg,policjanci tysz w temacie?:))

                          Podug kwadratowego pierwiastka Prawa i Sprawiedliwosci to nic dodac´ nic ujoonc´
                          • sloneczko1 Re: Zaproszenie 17.06.07, 22:58
                            policjanci odchodzom ze służby w takim tympie,że teraz coroz bardzi obniżajom
                            poprzeczka do nowych
                            • sloneczko1 Re: Zaproszenie 17.06.07, 23:03
                              www.hrc.pl/index.php?dzid=139&did=667

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka