nordicwolf 11.10.08, 20:44 moj typ to @ : maly ,ryszawy,piegowaty,z odstajacymi urbanami smrod :D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nordicwolf Re: jak wyobrazasz sobie KubiSSa ? 11.10.08, 20:46 www.goassa.de/dorfdepp.jpg :D:D:D Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: jak wyobrazasz sobie KubiSSa ? 11.10.08, 20:47 a jo sie wyobrażom jako cieplutkego pluszaka:)kerego idzie kilać za uszami;) Odpowiedz Link
nordicwolf Re: Oj ty nasz Wilku:) 11.10.08, 21:11 pl.youtube.com/watch?v=TkMh-WaWMJo KubiSS w ataku histerii Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Oj ty nasz Wilku:) 11.10.08, 21:26 sloneczko1 napisała: > niy poluj na Czerwonego Kapturka ;) kubiSS niymo czerwoonego kapturka! On mo biouy kapturek Ku-Kluks-Klanu prawie dou link z tyj rasistowski organizacji do woontku "Wydarzenia w Gliwicach" Odpowiedz Link
nordicwolf piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:08 pl.youtube.com/watch?v=eEJMzWkKfmU&feature=related Odpowiedz Link
nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:27 pl.youtube.com/watch?v=wPUzYLPDW2M Odpowiedz Link
hanys_hans Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:28 Wili, wejrzij do kszinki jo ci tam pora dni tymu posuo mayla odnos´nie wsadzanio bildoow na naszym forum. Sm na forum niy idzie to richtich wyklarowac bo te BCCode sam soom teroski aktywne... Odpowiedz Link
nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:46 <img>http://gfx.filmweb.pl/blog/332023/74793.1.jpg</img> Odpowiedz Link