Dodaj do ulubionych

jak wyobrazasz sobie KubiSSa ?

11.10.08, 20:44
moj typ to @ :
maly ,ryszawy,piegowaty,z odstajacymi urbanami smrod :D
Obserwuj wątek
    • nordicwolf Re: jak wyobrazasz sobie KubiSSa ? 11.10.08, 20:46
      www.goassa.de/dorfdepp.jpg
      :D:D:D
    • sloneczko1 Re: jak wyobrazasz sobie KubiSSa ? 11.10.08, 20:47
      a jo sie wyobrażom jako cieplutkego pluszaka:)kerego idzie kilać za
      uszami;)
      • sloneczko1 Oj ty nasz Wilku:) 11.10.08, 20:49
        niy poluj na Czerwonego Kapturka ;)
        • nordicwolf Re: Oj ty nasz Wilku:) 11.10.08, 21:11
          pl.youtube.com/watch?v=TkMh-WaWMJo
          KubiSS w ataku histerii
        • hanys_hans Re: Oj ty nasz Wilku:) 11.10.08, 21:26
          sloneczko1 napisała:

          > niy poluj na Czerwonego Kapturka ;)

          kubiSS niymo czerwoonego kapturka! On mo biouy kapturek Ku-Kluks-Klanu prawie
          dou link z tyj rasistowski organizacji do woontku "Wydarzenia w Gliwicach"
          • nordicwolf piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:08
            pl.youtube.com/watch?v=eEJMzWkKfmU&feature=related
            • nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:27
              pl.youtube.com/watch?v=wPUzYLPDW2M
            • hanys_hans Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:28
              Wili, wejrzij do kszinki jo ci tam pora dni tymu posuo mayla odnos´nie wsadzanio
              bildoow na naszym forum. Sm na forum niy idzie to richtich wyklarowac bo te
              BCCode sam soom teroski aktywne...
              • nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:33
                ok :)
                • nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:42
                  czekej wkleja cos

                  https://media-2.web.britannica.com/eb-media/11/1011-004-
FEE022AB.jpg
                  • nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:46
                    <img>http://gfx.filmweb.pl/blog/332023/74793.1.jpg</img>
                    • nordicwolf Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:47

                      https://gfx.filmweb.pl/blog/332023/74793.1.jpg
                  • ballest Re: piuosenka o kubiSSie 11.10.08, 22:46
                    A jou myslam, ze Kubus mou glatza:)
    • nordicwolf KubiSS 12.10.08, 01:05

      pl.youtube.com/watch?v=i__XhXf9rPI&feature=related
      • hanys_hans Re: KubiSS 14.10.08, 20:03
        https://www.kubiss.net/kubiss2004/images/progress-1x3.jpg
        • hanys_hans Re: KubiSS 29.10.08, 11:59
          https://www.danwade.com/emoticon/images/digprints/angry.gif
          • nordicwolf Re: KubiSS 29.10.08, 12:38
            https://bi.gazeta.pl/im/1/4761/z4761211X.jpg
            • hanys_hans Re: KubiSS 29.10.08, 19:06
              https://www.banleehuatseed.com/files/products/HybridCabbage/BLH-2F1HybridKubis.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka