karla31
20.03.08, 16:59
hej
mam pytanie bo juz nie wiem co zrobic..
a mianowicie mialam wymieniana plombe w gornej siodemce.
ubytek jest spory ale cale zamieszanie to zeskrobanie starego
wwypelniena ze znieczuleniem i pokrycie plomba .
NIBY TO LEKARZ POWIEDZIAL!!!! ale problem jest taki ze bylo
to 6 dni temu a zab mnie boli i czuje to coraz bardziej.
nie moge nagryzac nic bo bol sie budzi . dzis w nocy mnie obudzil
wiec chyba to nie normalne?????a moze normalne?????
co sie moglo podraznic???????????
problem taki ze dentysta przed borowaniem tzn wymiana zrobil
przeswietlenie zeba i wszystko na zdjeciu OK!!! . no ale po
wymianie boli ciagle. lekarz powiedzial ze nie ma pojecia!!!!!!(
jak to mozliwe ze nie ma?)
co mogl uszkodzic????? bo mowil ze nie grzebal nawet bardzo :(.
on nie ma pojecia!! wiec ciut sie gubie.
zab boli coraz bardziej jak by byl najzwyczajniej chory i
wrazliwy na jedzenie. kazal mi czekac i brac proszki . no ale to
chyba dziwnie skoro wrocilam do niego po ( dniach z bolem a on
nic nie widzi i nie widzi powody do rozborowywania ponownego :(!
okropnosc bo przed wizyta nic mnie nie bolalo.
czyzby zwykla wymiana plomby zeba ktory nie bolal moze sie
skonczyc kanalowym leczeniem albo wyrwaniem???????? skad ten
bol??????? :(...