15.10.10, 15:41
Jak czytam Państwa wpisy na forum dotyczące mobbingu w naszej Firmie to widzę, że my w CAM nie jesteśmy uodsobnieni w tych problemach.Hura wreszcie po roku kariery na stanowisku z-cy dyrektora w CAM została zwolniona niejaka pani MZ w kręgach podległych jej dyrektorów zwana księżniczką a w kręgah pracowniczych zwana Fioną. Osobę tą będziemy niemile wspominać z jak najgorszej strony : zeszmacania pracowników,brakiem ogłady i kultury osobistej,nieliczeniu się ze zdaniem pracownika,bezdyskusyjnym wydawaniem poleceń/często niewykonalnych lub na wczorej/ obniżaniem premii osobom nielubianym,doprowadzającej do płaczu pracowników na cotygodniowych odprawach, kiepskimi małoniasteczkowymi strojami,ciężkim chodem po korytarzach,ignorowaniu pracowników którzy mówili jej dzień dobry, zwolnieniem z pracy przez rok swojej działalności wielu pracowników którzy tworzyli ten Bank po wydzieleniu się ze struktór NBP, pracowników bardzo oddanych merytorycznych i cennych dla Banku.Za niesławną panią dyrektor zostaje zwolniony także dyr. naczelny CAM jej mentor i cicerone który wywindował ją w ciągu trzech lat ze zwykłego stanowiska na stołek dyrektorski.Wreszcie układ został rozbity.Wielomiesiczne modły pracowników CAM zostały wysłuchane nie tylko u Pana Boga ale i niżej.Brawo Dyr. Zarzadzający.W niedzielę zapraszamy wszystkich na mszę dziękczynną.
Obserwuj wątek
   • agata9942 Re: zwolniona 17.10.10, 19:31
    Ja też mam dziką satysfakcję, że te 2 osoby w końcu wypadły z gry. Doświadczyłam swego czasu wiele złego od nich. Ale tak to jest - jak swoje kompleksy przekłada się na innych. Nieraz błyskotliwa "kariera" prowadzi do nikąd.
    • andrzejszyma_1 Re: zwolniona 17.10.10, 19:43
     Nie wiem o jakich kompleksach mówisz. Ja nie mam żadnych. Masz prawo mieć swoje zdanie. I może Ci być miło. Mam nadzieję, że Ci się teraz będzie dobrze działo.
     • kasica1960 Re: zwolniona 21.10.10, 07:57
      Witam - szkoda, że pracując na Sienkiewicza miał Pan "oczy przesłonione bielmem". Nikt tam Pana nie lubił i nie poważał jako dyrektora. Wszyscy (oczywiście wykluczając Monikę) dalej byli za Ireneuszem, bo to on był NASZYM DYREKTOREM !!!. Pozdrawiam.
    • kasica1960 Re: zwolniona 20.10.10, 10:41
     Nie wiem pani Agato, czy Pani to ta osoba o której myślę ?????, ale podzielam Pani zdanie. Ja przez tą "babę" jestem na skraju wyczerpania nerwowego. Nie mogę dojść do siebie, choć już tyle czasu minęło. Czy dalej lubi Pani "leśny szczaw". Pozdrawiam z całego serca.
   • pekaosia Re: zwolniona 20.10.10, 12:33
    Zastanawiające, że dopiero p. MZ potrafiła po tylu latach ocenic czy pracownik jest mądry czy nie i czy jest przydatny dla Banku.Panie Andrzeju niech się Pan zastanowi co pisze.
    • czuk1 Re: zwolniona 21.10.10, 15:20

     Kasico. Wykryłaś tu na forum ( i w tym wątku) dyrektora. O którym wpisie na wątku piszesz ?
     To tylko przez ciekawość. Czy to jest Andrzejszyma ?
  • kasica1960 Re: zwolniona 20.10.10, 10:28
   Modliłam się od maja zeszłego roku, aby tę wstrętną BABĘ szlak trafił. Zrobiła wszystko, aby po 18 latach pracy w PKO wywalić mnie na bruk. Uwielbiałam pracę w PKO za czasów naczelnika a póżniej dyrektora Józefskiego. Jaki mieliśmy wspaniały zespół. Z łezką w oku powspominać. A zresztą - kiedyś to w banku pracowali "ludzie na poziomie", a teraz ..... szkoda gadać.
   Ale wracając do pani Zgierskiej - modlitwy zostały w części wysłuchane - bo jeszcze jest parę nieszczęść, które ją napewno spotkają (dalej będą wymadlane). Przez nią w ciągu roku posiwiałam "jak gołąbek". Z braku zajęcia już zaczyna mi "walić w dekiel". Ale dam radę ......
   Pozdrawiam wszystkich pracowników BAM z Sienkiewicza oraz koleżanki i kolegów z PKO .
   • pekaosia Re: zwolniona 20.10.10, 13:19
    Witaj Kasico.
    Jak widzisz nie tylko Twoje modły zostały wysłuchane.Osoba o ktorej piszemy nigdy nie powinna kierować zespołami ludzkimi.Osadzenie jej na stołku dyrektorskim oraz ochrona przełożonego doprowadziła ją do poczucia się bezkarną.Ciekawe co jej pompuje krew bo serca to ona nigdy nie miała.Od początku swojego dowodzenia twierdziła, że pozbędzie się starych pracowników i zasadę tą wcielała w życie -sama się o tym przekonałaś. Któregoś razu gdy po jej chamskim odezwaniu się do pracownicy ta zaczela płakać MZ oświadczyła , że tu nie przedszkole i żeby przestała chisteryzować. Ale zebyś słyszała jej skowyt po otrzymaniu wypowiedzenia to warto było czekać na tę chwilę oj warto było.Oczywiście znalazło sę kilka osób/ ulubieńców/ które pobiegły pożegnać z kwiatami "kochaną p.dyrektor" ale osoby te poszły raczej z przyzwoitości i dobrego wychowania niż z potrzeby serca.Zreszta kto ich tam wie w dzisiejszej dobie ludzie są fałszywi co innego mówia co innego robią.
    Pozdrawiam
    • kasica1960 Re: zwolniona 21.10.10, 07:38
     Witaj pekaosiu - twoja odpowiedź na mój wpis to "miód na ranę", a w szczególności zdanie o skowycie po otrzymaniu wypowiedzenia. Wiele bym dała, aby to usłyszeć. A jeszcze dodam coś dla pokrzepienia i rozweselenia : ludzie z Płońska (i ci z PKO i osoby znające osobiście MZ) chcą przed wjazdem do miasta ustawić baner z napisem : Płońsk przeprasza za ZGIERSKĄ.
     Pozdrawiam serdecznie.
     • tarlo.6 Re: zwolniona 21.10.10, 21:40
      KASICA POZNAŁA SIĘ NA TOBIE PANI MZ WIĘKSZEGO LENIA TO NIE BYŁO W CAŁYM PKO
      BZDURY WYPISUJESZ O JAKIMŚ LEŚNYM SZCZAWIU,BANERACH I OBRAŻASZ LUDZI Z BAM-u.


   • shrek.0 Re: zwolniona 21.10.10, 19:25
    Kojarze kobietę - MZ- ale nie miałem z nią dużo do czynienia. Czytając jednak Twoje wpisy -kasico- dochodzę do wniosku, że nie wszystkie zwolnienia dokonane przez Panią Zgierską byly błędem i dziwię się, że dopiero Ona poznala się na Tobie. "Poziom" Twoich wypowiedzi oraz dobór słów przekonuje mnie, że "kiedyś" współpraca z Tobą musiała byc straszna. Mam nadzieję, że nie wszyscy "starzy" pracownicy reprezentują Twój poziom - inaczej wypada współczuc wszystkim którzy z nimi współpracują. Źle oceniasz swoją byłą Dyrektorkę - jak czytam masz powody... - zachowuj się jednak trochę i nie obrażaj przy okazji ludzi którzy dziś pracują w banku. Może kiedyś pracowali "ludzie na poziomie"...Ty jednak do nich nie należałaś. /Wnioskuję to po formie Twoich wypowiedzi/ Trochę więcej kultury KASICO. Weź przykład z PEKAOSI...też ma powody do nienawiści względem Zgierskiej a jednak potrafi ubrac to w słowa które nie obrażają, przynajmniej, "dzisiejszych" pracowników, którzy zapewne też są "ludźmi na poziomie".
    • antysz1313 Re: zwolniona 21.10.10, 19:49
     widać ona (Kasica) okazuje tę radość w inny sposób. Nawołując do kultury sam ją okaż - każdy może okazywać swoje uczucia jak chce i kiedy chce. A skoro tylko pobierznie znałeś Fionę to nie możesz wiedzieć jakie uczucia targały koleżanką. Wiec de facto nawet nie masz podstaw do oceniania zachowań ludzi.
   • buka40 Re: zwolniona 10.05.12, 09:39
    Teraz modlą się pracownicy innej firmy. Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Daleko Ci oboje państwo nie poszli teraz szaleją w Poczcie Polskiej :) i są bardzo lubiani ;/
   • antysz1313 Re: zwolniona 29.10.10, 21:03
    o tym mowa ?

    "Otwarta, zdecydowana, kreatywna, lojalna, doskonale pracuje pod presją czasu. Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów optymalizujących i restrukturyzujących funkcjonowanie działu."

    i mobbing ... chyba o tym jakoś zapomniała wspomnieć.
    • 1pekaosia Re: zwolniona 03.11.10, 22:37
     Nie było mnie jakiś czas a tu nowe wpisy.
     Antysz masz dużo racji ale należy to doprecyzować:
     otwarta - na donosy,
     zdecydowana - na besztanie pracowników bulwarowym językiem,
     kreatywna-stworzyła atmosferę strachu,podejrzliwości i niepewności jutra,
     lojalna -swojemu przełożonemu ale w granicach dla niej wygodnych,
     powinna jeszcze napisała, że jest asertywna czyli, że umie przyjąć krytykę,że posiada świadomość siebie swoich wad,zalet i opinii innych,że jest wrażliwa na otoczenie ale dobrze, że nie napisała bo taka nie jest. Ja bym jeszcze dodała narcyzm i autofilię bo wszyscy pamiętamy jak po obęciu st. dyrektora w BAM kazała sobie zainstalować w gabinecie ogromne lustro.I to by było na tyle.
     Odpowiadając przy okazji "tarlo" chcę powiedzieć , że ludzie maluczcy swoje braki w polemice nadrabiają impertynęcją i chamstwem ale tacy już są.Też ją pozdrawiam współczując, że jej się już coś "wytarło".
      • 1pekaosia Re: zwolniona 08.11.10, 20:55
       Oczywiście, że swiat nie kończy sie na PKO ale codzienne spędzam tu 1/3 swojego życia /a czasami i więcej bez wynagrodzenia/ i chciałabym spędzać go w spokoju,miłej atmosferze i poszanowaniu dla ludzi. Może tobie jest to obce?
     • lucille10 Re: zwolniona 22.09.11, 12:51
      Ooo! Pani Monika Zgierska odnalazła się. Jest w Poczcie Polskiej w Warszawie . W Centrum Infrastruktury jako kierownik wydziału. Hihihi. Ciekawe co tam porabia i kto ją tam ściągnął. Wie ktoś?
      • zwolnionazpko Re: zwolniona 16.02.12, 13:32
       A ja konsekwentnie prosze o kontakt osoby które zostały zwolnione za "plany" !!! i nie tylko !!!
       Dziękuję tym które się odezawały i które zaoferowały swoją pomoc. Walczymy w Naszym wspólnym interesie im wiecej nas tym lepiej !!!Gdy zakończy
       się sprawa poinformuje Was jak taka pomoc wygląda w praktyce i co z tego wynikło.
       Zapewniam że dla wielu mogą to być w przyszłości cenne informacje.
       KONTAKT :
       zwolnionazpko@gazeta.pl
  • milczek_rej Re: zwolniona 05.11.10, 20:24
   zwolniona!!!! Nic się nie martw może znów Cię przyjmą za jakieś np. 2 lata tak jak pewną dyrektorkę z Katowic zwolnioną za mobbing, uprawianie feng shui itd......a dzisiaj ......proszę jest naczelnikiem w 1 Oddziale w Warszawie.
  • milczek_rej Re: zwolniona 06.11.10, 16:04
   Czuk, trzymam się tematu. Otóż sytuacja jest podobna jak ta, która wydarzyła się trzy lata temu. Zwolniono dyr. z pewnego Oddziału w K-cach za mobbing a dzisiaj "wybaczono" jej i jest naczelnikiem w Warszawie. Była taką osobą jak opisuje "zwolniona":
   -zeszmacała pracowników,
   -nie liczyła się ze zdaniem pracownika,
   -bezdyskusyjnym wydawaniem poleceń/często niewykonalnych lub na wczoraj
   -obniżaniem premii osobom nielubianym lub całkowicie jej ich pozbawiając,
   -doprowadzała do płaczu pracowników na cotygodniowych odprawach, a kiedy była dyr. 1 Oddziału i były Komitety Kredytowe to brak słów jak one się odbywały... to był horror
   -kiepskimi strojami np. ubierała się np. w żółty kostium podczas gdy od nas wymagano białych
   bluzek,
   -zwolnieniem z pracy wielu pracowników bardzo oddanych merytorycznych i cennych dla
   Banku.
   - zwalniała powracające z macierzyńskiego kobiety,
   Dzień zaczynała od palenia kadzidełek, świeczek, wahadełek, numerologii, i udzielania porad z tej dziedziny pracownikom. W tym się odnajdowała i po zwolnieniu jej z funkcji dyr. prowadziła działalność gosp. w tej dziedzinie, odkryła w sobie znawcę feng shui i itp. W sprawach merytorycznych nie było co na nią liczyć.
   Dzisiaj wróciła.....
  • adam.brok Re: zwolniona 30.12.18, 14:50
   Kiedyś my pracownicy Oddziału PKO BP w Ciechanowie daliśmy na mszę w podobnej intencji.
   Trochę to trwało ale Pan Bóg nas wysłuchał i dyrektora tyrana nam zabrano .
   Wniosek ?
   Kiedy wszystkie słuzbowe drogi zawiodą, warto skierować swoje kroki do najbliższego kościoła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka