outlook13 13.09.07, 16:52 szykuje nam się kolejna sprzedaż. I co dalej? można chyba zacząć obstawiać zakłady co do terminu zakończenia naszego bytu w PKO. bo, niestety, spotkanie związkowców dopiero w październiku.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwiazkowiec Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 18:27 Pewno pierwszym ruchem będzie połącznie CRW detalu i korporatów w terenie tam gdzie się to da. A później-CRW będzie prowadziło tylko windykację przedegzekucyjną i sprzedaż. Tak robią inne banki, i PKO pewnie w tę strone zmierza. Zachodzi tylko pytanie: skoro tak ma być, to po co wydane gigantyczne pieniądze na takie narzedzie jakim jest EGZEKUTOR? Przecież jak już ten Egzekutor będzie dopracowany w 100% to nie będzie po co go wprowadzać, ani dla kogo. Odpowiedz Link
outlook13 Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 23:19 słuszna uwaga, po co takie nakłady, również ciężkiej pracy tych, którzy muszą nieustannie testować aplikacje na 'żywych' sprawach skoro dryfujemy w kierunku call center i działań przedwindykacyjnych. Na dzień dzisiejszy pracownicy CRW nie wiedzą czy w tym wszystkim znajdzie się dla nich miejsce, ale wygląda to raczej kiepsko.Może dostaniemy "prezent" pod choinkę czyli np. wypowiedzenia albo tzw. propozycje nie do odrzucenia.Oczywiście po tym, jak karnie przygotujemy kolejną sprzedaż i zakończymy PAKIET. co za dół.. Odpowiedz Link
zwiazkowiec Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 23:58 No więc ja dlatego właśnie zrobiłem "wypad z baru", i zasadniczo już tu nie pracuję. :)))) Odpowiedz Link