Dodaj do ulubionych

CRW - sprzedaż

13.09.07, 16:52
szykuje nam się kolejna sprzedaż. I co dalej? można chyba zacząć
obstawiać zakłady co do terminu zakończenia naszego bytu w PKO.
bo, niestety, spotkanie związkowców dopiero w październiku..
Obserwuj wątek
    • zwiazkowiec Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 18:27
      Pewno pierwszym ruchem będzie połącznie CRW detalu i korporatów w terenie tam
      gdzie się to da. A później-CRW będzie prowadziło tylko windykację
      przedegzekucyjną i sprzedaż. Tak robią inne banki, i PKO pewnie w tę strone zmierza.
      Zachodzi tylko pytanie: skoro tak ma być, to po co wydane gigantyczne pieniądze
      na takie narzedzie jakim jest EGZEKUTOR?
      Przecież jak już ten Egzekutor będzie dopracowany w 100% to nie będzie po co go
      wprowadzać, ani dla kogo.
    • outlook13 Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 23:19
      słuszna uwaga, po co takie nakłady, również ciężkiej pracy tych,
      którzy muszą nieustannie testować aplikacje na 'żywych' sprawach
      skoro dryfujemy w kierunku call center i działań przedwindykacyjnych.
      Na dzień dzisiejszy pracownicy CRW nie wiedzą czy w tym wszystkim
      znajdzie się dla nich miejsce, ale wygląda to raczej kiepsko.Może
      dostaniemy "prezent" pod choinkę czyli np. wypowiedzenia albo tzw.
      propozycje nie do odrzucenia.Oczywiście po tym, jak karnie
      przygotujemy kolejną sprzedaż i zakończymy PAKIET.
      co za dół..
      • zwiazkowiec Re: CRW - sprzedaż 13.09.07, 23:58
        No więc ja dlatego właśnie zrobiłem "wypad z baru", i zasadniczo już tu nie
        pracuję. :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka