Dodaj do ulubionych

sprzedaż agencji

17.04.09, 18:03
Kto w waszych oddziałach wpisuje sobie sprzedaż agencji?? Tylko opiekun agencji czy jest dzielona równo na wszystkich doradców?? A jeśli tylko opiekun to jakie ma plany - wyższe od reszty czy takie same? W moim oddziale wszyscy mają równe plany, opiekun agencji obsługuje normalnych klientów plus wpisuje sobie całą sprzedaż z agencji. Trochę to mało sprawiedliwie. My musimy tyrać i tłumaczyć sie z wyników, a on ma to w d... bo połowę planów zrobią mu agencje. Czy jakieś przepisy może to regulują?
Obserwuj wątek
    • liwia1985 Re: sprzedaż agencji 20.04.09, 19:51
      U nas dziewczyny na detalu wprowadziły ewidencję produktów z agencji
      i dzielą się po równo. Jeśli jedna ma jeden większy kredyt to druga
      robi tyle kredytów z agencji żeby zrównać się kwotowo.
    • dyspenser Re: sprzedaż agencji 23.04.09, 23:24
      A skąd wiesz, że ma to w d... ?
      Jestem właśnie tym doradcą.
      Co dwa tygodnie muszę zdać raport ze swojej działalności do dyrektora i naczelnika, a moje plany nie są sztywne ramowo jak u wszystkich. Zgodnie z założeniami sprzedaż z agencji którymi się zajmuję ma wzrastać. Średnio w każdym produkcie o około 30% na kwartał.

Powiedz mi jeszcze jedno. Na czym polega Twoje natyranie się. Napisz mi proszę w jakiż to niesamowicie ciężki sposób pozyskałaś klienta. Nie ostatnio, ale kiedykolwiek.
      Siedzisz z tyłkiem na obsłudze, czekasz aż łaskawie przyjdzie klient a gdy składasz mu propozycję i on odmawia to masz pretensje do świata bo się "natyrałaś".

Sprzedaj coś nie mając kontaktu z klientem a jedynie z osobami, które twierdzą, że mają problem z "INFOKREDYTEM" i nie wiedzą ile wynosi aktualne oprocentowanie pożyczki.
      Skłoń do sprzedaży agenta, który gwiżdże na konta, kredyty i karty bo ma dość kasy z samych operacji kasowych.

I wreszcie powiedz mi jak zajmowałaś się agencjami do tej pory kiedy miałaś z niej sprzedaż? Odwiedzałaś ją regularnie? Dawałaś wsparcie techniczne i merytoryczne? Pomoagałaś w przypadku problemów? Informowałąś o zmianach w procedurach i oprocentowaniu?
      • pekaolowiec Re: sprzedaż agencji 24.04.09, 18:34
        O widzę, że kolejny sfrustrowany pracownik wylewa swe żale. Po pierwsze proszę pisac w formie męskiej!! Po drugie nie pisałem o wszystkich oddziałach tylko o swoim gdzie agenci mają wysoką sprzedaż, opiekun nie musi się przed nikim spowiadać z wyników agencji, a wszelkie szkolenia odbywaja się w postaci samokształcenia. Raz w miesiącu podczas kontroli opiekun wyjasnia wszelkie wątpliwości i biznes się kręci. ale tylko u niego bo żadna inna osoba w oddziale nie ma z tego nic. Co za problem przed otwarciem oddziału obrobić materiał agencji czy raz w miesiącu wystawić faktury. Potem opiekun w moim oddziale normalnie obsługuje klientów, a wykonanie planów same mu rośnie. A plany wszyscy mamy równe!!!
        • dyspenser Re: sprzedaż agencji 28.04.09, 22:31
          Przepraszam, że się uniosłem.
          Pytanie tylko, czy opiekun sam doprowadził do tak sprawnie funkcjonującego układu, czy dostał pod opiekę "mechanizm" już gotowy i nie pracuje nad jego usprawniniem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka