Dodaj do ulubionych

Kondolencje

04.11.18, 23:18
Wyrazy wspólczucia dla wszystkich mieszkańców gminy za wybranie lenia śmierdzacego na wujta gminy.Czekamy z niecierpliwością na totalny upadek naszej gminy.Szkoda ,wielka szkoda.
Obserwuj wątek
  • swojchlop8 Re: Kondolencje 05.11.18, 00:13
   Pragnę przypomnieć, że wybór był demokratyczny . Miejcie pretensje do wyborców albo do ustroju 😎😂
   Znacie to powiedzenie - jest jak jest, a życie toczy się dalej. Będziemy tego wójta oceniać na kolejnych wyborach.
  • parys555 Re: Kondolencje 05.11.18, 08:13
   A ja gratuluje wszystkim mieszkańcom gminy mądrego wyboru.
   Czy nowy wójt jest leniem to się okaże,przegrany na pewno nim był.W niczym sie nie wykazał, no chyba że w organizowaniu wycieczek dla kgw i imprezowaniu z nimi
    • swojchlop8 Re: Kondolencje 06.11.18, 13:46
     Lucyfer, demokracja nie polega na prowadzeniu wojenek. Ja nie widzę ani przegranych ani wybranych. Zajakis czas zobaczymy, czy wszyscy( mieszkańcy gminy) jesteśmy wygranymi, czy przegranymi. Czas pokaże, czy mamy mądrego " gospodarza", czy kolejnego , który robi sobie " prywatny folwark"z urzędu. Jestem ostrożny w pochwałach, bo trochę już ludzi widziałem na tym stołku i widziałem to zatrudnianie" znajomych królika", mściwości i pychę.Dlatego z oceną trzeba się wstrzymać.
     Prawo pracy nie pozwala zwalniać ludzi " bo tak mi się widzi", mobbing też jest prawnie karalny. A jednak rządzący mają bardzo relatywny stosunek do w.w.kwestii.
     Nie krytykujemy, poczekajmy na działania bo w słowach to każdy jest honorowym człowiekiem. Wszystko wychodzi dopiero w czynach. Dlatego życzę wojtowi siły ale p.w.klasy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka