Dodaj do ulubionych

Gratulacje

29.10.18, 16:22
Gratuluję autorowi podrobionego wyroku sądowego. Jest to wielki talent. Pragnę zwrócić Ci uwagę, iż koszty sądowe jakie tam są podane nalicza się w tej postaci dopiero od 2018 roku. A wyrok z 2016???
Kazdego kto rozpowszechnial te treści serdecznie pozdrawiam. Puk puk. Kto tam? Policja proszę otworzyć. Już niedługo w kilku domach.
Obserwuj wątek
  • wyborca_1 Re: Gratulacje 30.10.18, 18:52
   Na miejscu p Arka nie odpuściłabym i nie zgadzam się , że to jakiś talent go wyprodukował bo albo mamy głupców w sądach albo głupiec to podrabiał. Stawiam na drugą opcję . Brak logiki bije w oczy bo albo ktoś został skazany i zawieszono mu wykonanie wyroku albo zawieszono warunkowo postępowanie ale wtedy nie mógł zostać skazany. Poza tym samo upublicznienie wyroku jest przestępstwem. Upublicznienie wyroku jest formą kary i możliwe jest za zgodą sądu i przez prokuraturę. W dodatku uczyniono to w okresie wyborów co mogło wpłynąć na wyniki. Oj niedobrze.
   • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 20:34
    Odprężcie się!
    Zróbcie tak jak ja - miejcie wy_spokojone! Co będzie to będzie ;)
    Świat się nie zawali cokolwiek by się stało.

    www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4

    Wymachiwanie szabelką z jednej i z drugiej strony. Typowo polskie.
     • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 20:59
      Ja jako ja? Oczywiście. W tej gminie jestem tak na prawdę nikim.

      Jak dobrze wiesz wyborca_1 miałem z tym wszystkim co tu piszecie również problem, ale tak jak mi radziliście - zasięgnąłem opinii w wśród większej ilości ludzi i że tak powiem stałem się Szwajcarią, oazą spokoju. Teraz nie wiem nic, wcześniej miałem chociaż jakąś konkretną wyrobioną opinię. Teraz nie mam żadnej.
      I tak jest mi lepiej.
      Ale nie opuszczę Was!

      PONIEWAŻ BĘDĘ STARTOWAŁ ZA 5 LAT!
      GDY ZOBACZYCIE MÓJ PLAKAT, MOJE NAZWISKO I NAZWĘ MOJEGO KOMITETU - KWW MIAUJ, UŚMIECHNIECIE SIĘ, W USZACH ZAGRA WAM BENNY HILL I ELEKTRYCZNE GITARY - ODDACIE NA MNIE SWÓJ GŁOS.
      PONIEWAŻ TYLKO JA GWARANTUJĘ ŻE NIE ZROBIĘ NIC
      A OBIECAM WAM WSZYSTKO!

      POZDRAWIAM

      MIAUJ
       • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 21:20
        Swoje poglądy opieram na kilku autorytetach i z każdego wybieram to co mi pasuje. Te osoby to: Pan Kononowicz, Pan Cejrowski, Pan Wałęsa, Pan Korwin, Pan Kwaśniewski, Pan Chruszczow, Pan Pinochet, Pan Gomułka i Piotruś Pan.
        ;D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka