Dodaj do ulubionych

Gratulacje

29.10.18, 16:22
Gratuluję autorowi podrobionego wyroku sądowego. Jest to wielki talent. Pragnę zwrócić Ci uwagę, iż koszty sądowe jakie tam są podane nalicza się w tej postaci dopiero od 2018 roku. A wyrok z 2016???
Kazdego kto rozpowszechnial te treści serdecznie pozdrawiam. Puk puk. Kto tam? Policja proszę otworzyć. Już niedługo w kilku domach.
Obserwuj wątek
    • wyborca_1 Re: Gratulacje 30.10.18, 18:52
      Na miejscu p Arka nie odpuściłabym i nie zgadzam się , że to jakiś talent go wyprodukował bo albo mamy głupców w sądach albo głupiec to podrabiał. Stawiam na drugą opcję . Brak logiki bije w oczy bo albo ktoś został skazany i zawieszono mu wykonanie wyroku albo zawieszono warunkowo postępowanie ale wtedy nie mógł zostać skazany. Poza tym samo upublicznienie wyroku jest przestępstwem. Upublicznienie wyroku jest formą kary i możliwe jest za zgodą sądu i przez prokuraturę. W dodatku uczyniono to w okresie wyborów co mogło wpłynąć na wyniki. Oj niedobrze.
      • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 20:34
        Odprężcie się!
        Zróbcie tak jak ja - miejcie wy_spokojone! Co będzie to będzie ;)
        Świat się nie zawali cokolwiek by się stało.

www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4

Wymachiwanie szabelką z jednej i z drugiej strony. Typowo polskie.
          • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 20:59
            Ja jako ja? Oczywiście. W tej gminie jestem tak na prawdę nikim.

Jak dobrze wiesz wyborca_1 miałem z tym wszystkim co tu piszecie również problem, ale tak jak mi radziliście - zasięgnąłem opinii w wśród większej ilości ludzi i że tak powiem stałem się Szwajcarią, oazą spokoju. Teraz nie wiem nic, wcześniej miałem chociaż jakąś konkretną wyrobioną opinię. Teraz nie mam żadnej.
            I tak jest mi lepiej.
            Ale nie opuszczę Was!

PONIEWAŻ BĘDĘ STARTOWAŁ ZA 5 LAT!
            GDY ZOBACZYCIE MÓJ PLAKAT, MOJE NAZWISKO I NAZWĘ MOJEGO KOMITETU - KWW MIAUJ, UŚMIECHNIECIE SIĘ, W USZACH ZAGRA WAM BENNY HILL I ELEKTRYCZNE GITARY - ODDACIE NA MNIE SWÓJ GŁOS.
            PONIEWAŻ TYLKO JA GWARANTUJĘ ŻE NIE ZROBIĘ NIC
            A OBIECAM WAM WSZYSTKO!

POZDRAWIAM

MIAUJ
              • miauj Re: Gratulacje 30.10.18, 21:20
                Swoje poglądy opieram na kilku autorytetach i z każdego wybieram to co mi pasuje. Te osoby to: Pan Kononowicz, Pan Cejrowski, Pan Wałęsa, Pan Korwin, Pan Kwaśniewski, Pan Chruszczow, Pan Pinochet, Pan Gomułka i Piotruś Pan.
                ;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka